"-Do you
wonder sometimes ... if Gotham is even worth saving?
-I feel like that about everything and everyone on my life sometimes."
Pierwsza recenzja komiksu jaką napisałem w zeszłym roku
dotyczyła siódmego tomu serii BATGIRL. Tamtem komiks nie usatysfakcjonował
mnie, jednak sięgnąłem niedawno po kolejny czyli ósmy i ostatni tom tamtej
serii. Jak widzicie, pisanie recenzji w 2023 roku również zaczynam od komiksu o
tej samej bohaterce. Jeśli nie macie nic ciekawego do roboty, zapraszam do
reszty tekstu.
