Nowa animacja od DC której premiery możemy spodziewać się najprawdopodobniej po wydaniu JUSTICE LEAGUE DARK,
po raz kolejny powróci do złotej ery Batmana '66. Tym razem Batman
zmierzy się z przeciwnikiem, który nigdy nie pojawił się w klasycznym
serialu, a jej wszystko mówiący tytuł to BATMAN VS. TWO-FACE. Głosu złoczyńcy użyczy William Shatner.
Reżyser JUSTICE LEAGUE DARK tworząc te animację, inspirował się HARRYM POTTEREM, FULLMETAL ALCHEMIST oraz FINAL FANTASY.
WB rozważa stworzenie nowej animacji z Wonder Woman.



