*Międzyświąteczna odsłona CBN nie jest może jakoś przesadnie
bogata w komiksowe informacje, ale i tak zawiera ona kilka godnych uwagi newsów z
minionego tygodnia. Zapraszamy do lektury!
*W przyszłym roku wybrane tytułu z oferty DC Comics ukazywać
się będą z częstotliwością raz na dwa tygodnie. Na razie nie wiadomo dokładnie,
jakie to będą serie. Mówi się o tych najlepiej sprzedających się, jak chociażby
BATMAN, HARLEY QUINN, BATGIRL czy JUSTICE LEAGUE. Dwa zeszyty miesięcznie z
danego tytułu mogą zacząć ukazywać się dopiero od kwietnia, gdyż zapowiedzi do
marca włącznie już zostały przez DC opublikowane.


