Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rekrutacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rekrutacja. Pokaż wszystkie posty

środa, 16 marca 2016

DCManiak dziękuje, prosi o pomoc i informuje

Część z Was pewnie już zauważyła na fb, część jeszcze nie, ale wczoraj z DCManiakiem pożegnał się Jacek. Tak to już niestety w życiu czasem bywa, że obowiązki rodzinne oraz te w pracy zajmują nam mnóstwo czasu, przez co nie starcza go na inne rzeczy. Tak właśnie stało się w przypadku Jacka, który tym samym postanowił przerwać przygodę z DCManiakiem, która trwała bardzo długo. Pamiętam, że gdy osiem lat temu przychodziłem jeszcze do DCMultiverse, Jacek był już obecny w ekipie, chociaż chyba tylko niewiele dłużej. Wspólnie zatem przetrwaliśmy wiele zawirowań, które doprowadziły nas i Was do miejsca, w którym obecnie znajduje się blog. Jacek wykonał kupę fajnej roboty, przez długi czas będąc jedyną osobą, która dbała o informacje o filmowo-serialowym zakątku DC.

Z tego miejsca dziękujemy za ogromny wkład w rozwój bloga i życzymy pomyślności oraz mnóstwa radości z rosnącej pociechy.
Niestety oznacza to także, że potrzebujemy Waszej pomocy. Część obowiązków Jacka przejmą inne osoby, lecz pilnie poszukujemy chętnych osób do współpracy. Chodzi przede wszystkim o kogoś, kto zadba o rubrykę "DC Movieverse News". W tak gorącym okresie, jak ostatnie dni przed premierą BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI, wszelka pomoc jest naprawdę mile widziana. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, to by poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt mailowy. Adres ten sam co zawsze - dcmaniak1@gmail.com

I na koniec jedna, mała informacja. Obie rubryki, które w niedawnej ankiecie otrzymały najmniej Waszych głosów, a więc "Nerdgasm" oraz "ABCadło filmowe", jeszcze w marcu wrócą w nieco odświeżonej formule oraz - siłą rzeczy - z nowym autorem. Dalsze ich losy zależeć będą oczywiście od Waszego odzewu.

wtorek, 10 listopada 2015

DCManiak rośnie w siłę :)

Pamiętacie najczęściej wypominany nam minus w odpowiedziach do urodzinowego konkursu? Korekta, zdecydowanie. Mamy jednak nadzieję, że zauważyliście już drobne poprawki od kilku dni, ponieważ swoje umiejętności pokazywał Miłosz - pierwszy z dwojga nowych DCManiaków. Nie będzie on autorem nowych tekstów, lecz obiecał codziennie sprawdzać i korygować nasze literówki. Tych faktycznie było w ostatnich dniach niemało.

W szeregach DCManiaka witamy także Katarzynę, znaną także pod pseudonimem Sida. Prowadzi ona swojego bloga MUZEUM NIETOPERZY, aktywnie działa także na Panteonie. U nas zajmie się tym samym co Miłosz, chociaż nie ukrywamy, że i gdyby coś czasem napisała, byłoby nam miło :)

Tym samym od wczoraj oficjalnie mamy dwie osoby odpowiedzialne za korektę. Powitajcie ich ciepło i trzymajcie kciuki równie mocno co my :)

Tymczasem wkrótce kolejne zmiany na blogu <tajemnica>

niedziela, 1 listopada 2015

Dołącz do DCManiaka!

Ostatnio poszło Wam (i nam) nadspodziewanie dobrze, ciekawe jak to będzie tym razem? Otóż drzwi prowadzące do składu DCManiaka ponownie otwierają się na wszystkich chętnych. Jeśli więc chcecie do nas dołączyć, nie zastanawiajcie się długo.

Nie ukrywamy, że przede wszystkim poszukujemy osób, które podejmą się korekty naszych śmiesznych wypocin. Czytelnicy DCManiaka dostrzegają ten problem, my zresztą również i dlatego chcielibyśmy to zmienić. Korektorzy więc bardzo mile widziani!!!

Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się tylko do nich. Jeśli chcecie wspomóc nas w jakikolwiek sposób: pisząc newsy, recenzje, felietony czy też w dowolny inny sposób, na pewno nie spotkacie się z odmową.

Co zatem musicie zrobić? Napisać maila na adres: dcmaniak1@gmail.com i czekać na odpowiedź. Serdecznie zapraszamy :)

wtorek, 14 lipca 2015

Dołącz do DCManiaka

Słońce, wakacje, laba. Trzeba jakoś spożytkować ten czas. Możecie wypoczywać lub aktywnie spędzać popołudnia, ale możecie także spróbować swoich sił jako współtwórcy DCManiaka. Na chętnych czeka splendor (niewielki), chwała (sporadyczna), zapłata (duchowa) oraz możliwość przyspieszonego otrzymania zaświadczenia o chorobie psychicznej. Jeśli Was to zachęca, a dodatkowo:
  • Macie w sobie zapał i odrobinę wolnego czasu.
  • Kochacie komiksy oraz postacie z DC Comics. W szczególności Batmana ;)
  • Z ortografią i gramatyką nie jesteście pokłóceni oraz całkiem dobrze się znacie.
  • Chcecie wspomóc nas na stałe lub tylko sporadycznie.
  • (mile widziane konto mailowe na gmailu)
Nie pozostaje nic więcej jak wysłanie swojego zgłoszenia na adres ktymczynski@gmail.com. Odpowiemy na wszystkie wezwania.