"Witamy w Astro City! Życzę przyjemnego pobytu"
Ponad rok czekania i do sprzedaży trafił drugi tom z cyklu PRZEWODNIK PO ASTRO CITY od Mucha Comics. Takie tempo wydawania nie jest złe. Po pierwsze można sobie spokojnie zarezerwować środki finansowe na zakup, a po drugie jest okazja, aby odświeżyć sobie poprzednią część, która zdążyła już, w mniejszym lub większym stopniu, wyparować z pamięci. Przy okazji ubiegłorocznej recenzji pierwszego PRZEWODNIKA rozpływałem się nad jakością tego, co otrzymałem w środku i nie miałem też żadnych wątpliwości, że przytulę również chętnie kontynuację, gdy tylko takowa ujrzy światło dzienne na naszym rynku. Oczekiwania miałem spore, poprzeczka postawiona została dosyć wysoko, a zatem sprawdźmy, czy Kurt Busiek, Brent Anderson oraz reszta zespołu twórczego ugotowali coś równie pysznego ze składników, jakimi są bohaterowie, złoczyńcy oraz zwykli szarzy obywatele wyimaginowanej metropolii, jaką stanowi Astro City.


