Pokazywanie postów oznaczonych etykietą funko pop. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą funko pop. Pokaż wszystkie posty

środa, 6 maja 2026

FUNKO POP! HEROES DC BATMAN: ARKHAM KNIGHT 614 PREMIUM LIGHT UP BATMAN


Obecnie liczba posiadanych przeze mnie Funko POPów zwiększyłą się do... jednego xD. Miałem przez lata kilka z nich, ale zawsze, gdy stawałem przez dylematem: nie mam kasy na komiks, ale mogę sprzedać POPa i mieć, to komiks wygrywał. 

Trafiłem jednak na promocję tego Batmana, którego w necie ochrzczono najlepszym bat-popem w historii Funko. I nie żałuję. Prezentuje się on naprawdę dobrze, a robotę robi to, że bat-sygnał można włączyć! Poniżej galeria zdjęć figurki. A nim do niej przejdziecie, to chciałem jeszcze dodać, że BATMAN: ARKHAM KNIGHT to według mnie najgorsza część growego cyklu, symulator czołgu w Gotham City 😞

niedziela, 23 stycznia 2022

Figurkowe Newsy #43

Tym razem Marcinowi udało się uzbierać i przygotować na tyle dużo ciekawego materiału związanego z nowymi figurkami, że z jednej odsłony zrobiły się tak naprawdę dwie. Pierwsza część pojawia się dzisiaj, zaś kolejna już we wtorek. Oddajmy zatem głos Marcinowi:

Fima Funko szykuje kolekcje figurek pop inspirowanych nadchodzącym filmem „Batman” Matta Reevesa. Swoich podobizn doczekają się Batman (również w wersji 10-calowej), Oswald Cobblepot, Riddler i Selina Kyle.

poniedziałek, 6 grudnia 2021

Nerdgasm #101

 

Rok temu Funko POP połączyło postacie DC z motywem świątecznym, czego wynikiem było kilka figurek idealnie nadających się do udekorowania nimi mieszkania w trakcie zimowych świąt. Sam nabyłem jedną - Flasha renifera:


sobota, 31 października 2020

Nerdgasm #82

W sam raz na Halloween foto przegląd wampirzego Popa, inspirowanego Batmanem z Ziemi-43. Ten Mroczny Rycerz pochodzi z klasycznego elseworlda RED RAIN (pierwszej i najlepszej części trylogii), narysowanego przez niepodrabialnego Kelly'ego Jonesa.

Chciałem mieć jakiegoś Batmana na półce i przejrzawszy wszystkie jakie są (galeria) wybór padł na Popa numer 286. Gdy myślę "Batman" w głowie widzę rysunki Norma Breyfogle'a, poza tym na liście moich ulubionych rysowników są: Tim Sale, Greg Capullo, Dustin Nguyen i właśnie Kelley Jones ze swoim horrorowym, gotyckim stylem. Długie uszy i ciągnąca się kilometrami peleryna zdobiły wiele okładek z TM-Semic, zwłaszcza w trakcie niezapomnianej sagi KNIGHTFALL. Z kolei o RED RAIN słyszałem na lata przed tym nim udało mi się go przeczytać - za sprawą stron klubowych z TM-Semic. 

Przyjrzyjmy się zatem Batmanowi krwiopijcy:

wtorek, 13 października 2020

Nerdgasm #80

JUSTICE LEAGUE INTERNATIONAL Giffena i DeMatteisa i to jeden z moich dziesięciu ulubionych komiksowych runów. Perłą w koronie śmiechowej ery Ligi był niezapomniany duet/bromance Blue & Gold. Od dawna marzyłem by mieć jakiś gadżet z ich udziałem. Kilka lat temu Funko wypuściło dwupak Popów z Beetlem i Boosterem i do tego w dwóch wersjach: standardowej i metalicznej. Od razu zamówiłem ten zwykły, ale miałem pecha. Jeden z Popów miał nieakceptowalne ubytki w malowaniu, a drugiemu brakowało przyklejonego szkiełka w goglach. Towar zwróciłem i pogodziłem się z brakiem tych Popów w swoim życiu. Do niedawna.

Jeden z naszych czytelników napisał na Facebooku, że w pewnym serwisie aukcyjnym na "a" zestaw Blue & Gold jest w cenie pojedynczej figurki. Obniżona cena tyczyła się jedynie wersji metalicznej., matowa nadal chodzi po stówce. Mimo to, dwa Popy za pięć dyszek - to było zbyt kuszące żeby nie sprawdzić. Zamówiłem i teraz możecie podziwiać efekt: