Pokazywanie postów oznaczonych etykietą leszek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą leszek. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 kwietnia 2019

XI LeSzeK


Już w maju odbędzie się kolejna edycja Lubelskich Spotkań z Komiksu. Jeśli jesteście z Lublina lub okolic, to nie może Was tam zabraknąć! 

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj. W rozwinięciu news program imprezy.
DCManiak patronuje i zaprasza.

wtorek, 8 maja 2018

X Lubelskie Spotkania z Komiksem

Jeśli jesteście z Lublina lub okolic to koniecznie zarezerwujcie sobie czas w najbliższą sobotę. LeSzeK to kameralna impreza, ale lokalna ekipa komiksiarzy gwarantuje, że nie będzie to cas stracony.


poniedziałek, 24 kwietnia 2017

9. Lubelskie Spotkania z Komiksem


W sobotę i niedzielę wybrałem się hen daleko w Polskę - do Lublina. To prawie 5 godzin jazdy z Łodzi, ale podobnie jak rok temu (gdy byłem tam po raz pierwszy) mogę powiedzieć: było warto!

sobota, 15 kwietnia 2017

Zapraszamy na IX Lubelskie Spotkania z Komiksem!

Już w najbliższy weekend w Lublinie odbędą się 9. Lubelskie Spotkania z Komiksem.

Poniżej znajdziecie program festiwalu. Damian z naszej DCMowej ekipy będzie na miejscu, gdzie poprowadzi jedną prelekcję i weźmie udział w jednej z dyskusji. Te punkty programowe zaznaczyliśmy w programie na czerwono.

DCManiak patronuje i zaprasza na LeSzKa!

poniedziałek, 9 maja 2016

Kącik Komiksiarza #10

Dosłownie kilkanaście godzin temu wróciłem z ósmej edycji Lubelskich Spotkań Z Komiksem, które pieszczotliwie nazywa się LeSZKiem (i właśnie tę nazwę będę stosował w dalszej części tekstu). W dzisiejszej odsłonie Kącika Komiksiarza chciałbym krótko podsumować pobyt na miejscu, a także oficjalnie ogłosić Wam start pewnej inicjatywy, która co prawda narodziła się jeszcze podczas ubiegłorocznej edycji MFKiG w Łodzi, ale wówczas planowana była na jednorazowy wyskok. Wszystko to znajdziecie w rozwinięciu posta.

sobota, 30 kwietnia 2016

DCManiak na VIII Lubelskich Spotkaniach z Komiksem

Pojawił się wreszcie program LeSZKa, czyli VIII Lubelskich Spotkań z Komiksem. DCManiak nie tylko patronuje tej przesympatycznej imprezie, ale także bierze w niej aktywny udział. Damian i Krzysiek pojawią się na miejscu i zajmą trzy miejsca w programie. Serdecznie zapraszamy!
Program imprezy znajdziecie w rozwinięciu posta.

wtorek, 12 kwietnia 2016

Patronujemy i zapraszamy


W dniach 7-8 maja 2016 r. odbędzie się ósma edycja Lubelskich Spotkań z Komiksem. W sobotę atrakcje przewidziane są w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie przy ulicy Peowiaków 12, zaś w niedzielę w Fantastycznym Centrum Kultury przy ul. Lwowskiej 12. Tematem przewodnim imprezy będą superbohaterowie w komiksie i kinie.

W programie imprezy znajdą się spotkania z autorami, prelekcje, konkursy, warsztaty, dyskusje, rysowanie na żywo oraz kącik dla dzieci. Szczegółowy program zostanie opublikowany niebawem. Imprezę uświetnią następujący goście: Wojciech Birek, Daniel Grzeszkiewicz, Hubert Ronek, Przemek Surma, Jakub Syty.

Autorem plakatu jest Daniel Grzeszkiewicz.

Informacje o LeSzKu możecie śledzić na bieżąco na profilu imprezy na FB.

Źródło: informacja prasowa