Na ostatniej stronie okładki świeżo wydanego u nas albumu SUPERMAN: ROK PIERWSZY możemy
przeczytać: „To wnikliwe studium postaci Człowieka ze Stali i dokonanych przez
niego wyborów na drodze do bohaterstwa”. Spojrzałem na nie dopiero po
przeczytaniu tego komiksu i wtedy naprawdę puściły mi już nerwy.... Komiks
wylądował na ścianie, a ja choć przez chwilę poczułem się odrobinę lepiej. To marnotrawstwo,
papieru napisane przez Franka Millera oraz zilustrowane przez Johna Romitę Jr. nie
zasłużyło na lepszy los.
