Nightwing jest dla większości osób mało znaną postacią. W Polsce przed nadejściem
Odrodzenia (Rebirth) nie było komiksu, gdzie odgrywałby on główną rolę.
Zmieniła to seria wydana w ramach wspomnianego Odrodzenia pisana przez Tima
Seeleya, a rysowana głównie przez Javiera Fernándeza z pomocą innych artystów.
Kolorami zajął się natomiast Chris Sotomayor. Pierwszy tom serii - NIGHTWING:
LEPSZY NIŻ BATMAN, był dobrym komiksem, który w większości "cierpiał"
przez to, że domykał pewne wątki jeszcze z New 52. Inauguracyjny tom zawierał sporo dobrze napisanych dialogów. Jak
się ma sprawa z drugim albumem zatytułowanym "Blüdhaven"? Tego
przekonacie się z poniższej recenzji.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą marcus to. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą marcus to. Pokaż wszystkie posty
środa, 6 czerwca 2018
wtorek, 27 czerwca 2017
NIGHTWING vol 2: BACK TO BLUDHAVEN
Pierwszy tom NIGHTWINGA z Rebirth
zrobił dokładnie to, co powinien zrobić. Powrócił do najbardziej
charakterystycznego wizerunku głównego bohatera, jednocześnie nie wymazując w
pełni jego rozwoju, jaki nastąpił przez ostatnie lata. Dodatkowo zaoferował
czytelnikom całkiem interesującą fabułę, która pod płaszczykiem nasyconego
akcją komiksu, przemyciła kluczowe informacje o charakterze tegoż herosa. Tom
drugi dalej podąża tą ścieżką – nie tylko czerpie pełnymi garściami z
wieloletniej historii Nightwinga, ale także rozwija go jako postać i stawia
przed nim nowe wyzwania.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

