Wraz ze startem inicjatywy „The New 52”, DC tchnęło w koncept Suicide Squad nowe życie i wyraźnie dało do zrozumienia, że zamierza uczynić tę drużynę ważniejszą niż była dotychczas. Dołączenie Harley Quinn, a zatem jednej z aktualnie najpopularniejszych postaci, którymi dysponuje wydawnictwo, do złożonego ze złoczyńców zespołu mogło się podobać lub nie, ale bez dwóch zdań pomogło na dobre wystartować tę machinę. Fani otrzymali więc nie tylko dość długą serię w ramach „Nowego DC Comics”, a następnie jej kontynuację po „odrodzeniowym” restarcie, ale także głośny film aktorski z DCEU oraz dwie animacje, które ugruntowały pozycję bandy w świadomości publiki.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą javier pina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą javier pina. Pokaż wszystkie posty
środa, 19 sierpnia 2020
czwartek, 17 marca 2016
SWAMP THING VOL. 7: SEASON'S END
No i stało się, grubo ponad rok po tych z Was, którzy
sięgali po wydania zeszytowe, także i ja w końcu poznałem zakończenie serii
SWAMP THING – zdecydowanie jednego z najlepszych tytułów z New52, który miał
niesamowite szczęście znaleźć się w rękach dwóch świetnych scenarzystów.
Charles Soule w swoim runie nie tylko pokazał, że potrafi utrzymać wysoki
poziom wyznaczony przez Scotta Snydera, ale momentami wręcz go przebijał. Jak
zatem wyszedł mu ostatni tom regularnych przygód Aleca Hollanda?
czwartek, 1 października 2015
SWAMP THING vol. 6: THE SUREEN
Już jutro w
Łodzi zaczyna się kolejny Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Być może na
jednym ze stoisk sklepów sprzedających komiksy sprowadzane z USA znajdziecie
szósty tom przygód Swamp Thinga z New
52. Mam dużą nadzieję, że po lekturze niniejszego tekstu będziecie wiedzieli co
zrobić, jeśli komiks ten wpadnie do Waszych rąk. Kupić czy odłożyć z powrotem
na półkę? No cóż, przekonajmy się.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


