Pokazywanie postów oznaczonych etykietą javier pulido. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą javier pulido. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 15 sierpnia 2017

WKKDC #26 - ROBIN: ROK PIERWSZY


Każdy ma swojego ulubionego Robina. Ci, którzy wychowali się na TM-Semicach największy sentyment będą mieć zapewne do bystrego Tima Drake'a. Sporego fandomu dorobił się także buntowniczy Jason Todd. Coraz więcej sympatii zaskarbia sobie również Damian Wayne - jeszcze do niedawna dość zgodnie znienawidzony przez czytelników. Jeśli zaś o mnie chodzi, ja pozostaję wierny pierwszemu z Robinów. Dick Grayson (obecnie Nightwing) w ostatnich latach trafiał na naprawdę dobrych scenarzystów, dzięki czemu pozbył się już łatki pomocnika Batmana i stał się w pełni samodzielną, ukształtowaną postacią. 

środa, 8 marca 2017

CATWOMAN TOM 2: NIE MA LEKKO


Gdy na zeszłorocznym MFKiG okazało się, że Egmont nie porzuca serii o CATWOMAN po pierwszym tomie i decyduje się wydać jego kontynuację, niezmiernie się ucieszyłem. Komiks autorstwa Darwyna Cooke’a i Eda Brubakera stanowił bowiem bardzo przyjemną, a przy tym niegłupią lekturę. Liczyłem na to, że Nie ma lekko utrzyma poziom poprzednika. Koniec końców nie mogę powiedzieć, żebym się zawiódł.