wtorek, 4 maja 2021

Rozwiązanie konkursu z WONDER WOMAN 1984

Do końca dobiegł wczoraj konkurs w którym do wygrania był ufundowany przez wydawnictwo Galapagos egzemplarz filmu WONDER WOMAN 1984 w wersji Blu-ray. Komu udało się go zgarnąć?

Zapytaliśmy Was w zadaniu konkursowym o to, jaki jest Wasz wymarzony casting do dowolnego filmu spośród tych już zapowiedzianych. Jednoosobowej komisji kontroli gier i zakładów zdecydowanie najbardziej przypadła do gustu odpowiedź Agnieszki, którą prezentujemy poniżej.

Nie ukrywam, że często śmieszą mnie nowinki castingowe typu "Christian Bale może zagrać w Thorze" i ból u niektórych fanów, że jak on tak może zdradzać DC? Dlatego nie ukrywam, że takie moje wymarzone castingi to głównie te w drugą stronę, które sprawiłby iż fani Marvela dostaliby masowych zawałów serc. Wyobraźcie sobie przykładowo, że do roli Henry'ego Allena w Flashu zatrudniony by został Robert Downey Junior. Albo w Batmanie na krótko pojawiłby się Harvey Dent w wykonaniu Chrisa Evansa i miałby większą rolę w ewentualnej kontynuacji. Ale gdybym miała wskazać ten jeden, absolutnie wymarzony casting, to byłby on w zasadzie niepowiązany z Marvelem - Karl Urban jako Zoom lub Reverse Flash (obojętnie) w filmie o Barrym Allenie. Po serialu The Boys chciałabym go widzieć w dowolnym filmie DC.

Agnieszce gratulujemy, odpowiedni mail został już wysłany.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza