piątek, 14 stycznia 2022

DC Movieverse News #191

W najnowszym zestawieniu newsów nie znajdziemy żadnych szokujących informacji, większość to albo ploteczki, albo niepotwierdzone doniesienia. Mamy za to kilka świeżych informacji na temat trwających produkcji oraz na jakim są one etapie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Pojawiły się plotki jako by najnowsza produkcja THE FLASH miała wymazać z kanonu poprzednie filmy DCEU, co za tym idzie nie zobaczylibyśmy ponownie Bena Afflecka jako Batmana, a także Henry'ego Cavilla w roli Supermana. Plotkom zaprzeczył Ezra Miller grający Flasha, twierdząc, że żadna siła nie wymaże tych produkcji. Jednak Ben Aflleck oficjalnie przyznał, że jest to jego ostatni występ w roli Batmana i jest bardzo zadowolony ze swojej pracy na planie Flasha. Ze wszystkich dotychczasowych produkcji, jego rola najbardziej przyniosła mu satysfakcję właśnie w ostatnim filmie.

Można przypuszczać, że na planie zobaczymy także postać Diany. Do takiego wniosku doszli fani po niedawnym udostępnieniu przez Gal Gadot podsumowania roku 2021 na Instagramie, gdzie w okolicach sierpnia, w podobnym czasie kręcono THE FLASH, pojawiły się zdjęcia w charakteryzacji WONDER WOMAN. Dodatkowo na zdjęciu widać smycz wyglądającą jakby pochodziła z tej właśnie produkcji.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6

---------------------------------------------------------------------------

Reżyser Hiram Garcia po obejrzeniu surowej wersji BLACK ADAMA, jest zachwycony z tego co udało się stworzyć całej ekipie, ale zaznacza, że przed nimi wciąż jeszcze sporo pracy. W zależności od sukcesu jaki osiągnie produkcja, planowane są również spin-offy dotyczące poszczególnych postaci.

The Rock pokazał na Instagramie, jak wyczerpujące były niektóre sceny, podczas których zmuszony był siedzieć w jednej pozycji przez dziesięć godzin, mogąc poruszać jedynie głową i ramionami.

Producent figurek McFarlane Toys opublikował ostatnio listę figurek, które trafią do sprzedaży z okazji premiery BLACK ADAM. Co ciekawe możemy tam zobaczyć zabawkę SABBACA, złoczyńcy posiadającego moce podobne do rodziny Shazama. Możemy zatem przypuszczać, że właśnie jego postać zobaczymy na ekranie.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6

---------------------------------------------------------------------------

W rozmowie z Colinem Farrellem dowiadujemy się, że jego postać w filmie THE BATMAN nie będzie posiadała cylindra, tak jak do tej pory był zawsze przedstawiany, a sam aktor przyznał, że pojawia się w zaledwie 6 scenach.

Matt Reeves zamieścił kolejne krótkie wideo promujące film podkreślające duet Batmana i Catwoman, jak świetną parę będą tworzyć.

Fanom udało się skleić do kupy fragmenty pościgu Pingwina przez Batmana pojawiające się we wszystkich zwiastunach i w ten sposób powstał ponad 40-sekundowy materiał, w którym możemy obejrzeć bardziej szczegółowo, jak wygląda scena pościgu.

Produkcja została ostatnio oceniona przez filmratings.com gdzie przyznano mu kategorię wiekową 13+. Może to rozczarować fanów, którzy po zapowiedziach brutalności filmu spodziewali się kategorii wiekowej dla dorosłych. Nie ma co jednak się rozczarowywać na zapas, wszystkie produkcje z Batmanem do tej pory miały tę samą kategorię wiekową, nawet MROCZNY RYCERZ.

Źródła: 1, 2, 3, 4

---------------------------------------------------------------------------

Pośród zdjęć z planu BATGIRL, fani doszukali się plakatu z mężczyzną przypominającym wyglądem Hugo Strange’a. Być może jest szansa, że zobaczymy tę postać na ekranie. Oprócz tego fani dostrzegli też sylwetkę postaci przypominającą Klariona, złoczyńcę z Young Justice. Żaden z nich nie został oficjalnie potwierdzony i nie wiadomo czy pojawią się w filmie.

Podczas trwających zdjęć w Glasgow do filmu BATGIRL mieszkańcy mogli zobaczyć mural przedstawiający Batmana z charakterystycznym logo z filmu z 1989 r. Jak widać na zdjęciu, strój przeszedł też pewne kosmetyczne zmiany. Możliwe, że tak będzie wyglądał Michael Keaton na planie BATGIRL. Co ciekawe na muralu widać także postać Robina, jeżeli pojawi się taka postać obok Batmana, będzie to oryginalny bohater DCEU, ponieważ w obu częściach Tima Burtona nie pojawił się żaden Robin.


Źródła: 1, 2, 3, 4

---------------------------------------------------------------------------

Gal Gadot zdradziła przybliżony termin rozpoczęcia pracy nad kolejną odsłoną WONDER WOMAN. Jak mówiła, obecnie trwają przygotowania scenariusza i dopiero za jakieś półtora roku spodziewają się zacząć kręcić. Biorąc te informacje pod uwagę, możemy się spodziewać premiery prawdopodobnie w 2024 roku. Gal Gadot ma nadzieję, że do projektu wróci Patty Jenkins, która chce wyreżyserować kolejną część. Pod warunkiem jednak, że premiera będzie wyłącznie w kinach, a nie tak jak to miało miejsce przy WONDER WOMAN 1984 jednocześnie w kinach i na platformie HBO.

Źródło: 1

---------------------------------------------------------------------------

Xolo Maridueña w wywiadzie dla USA Today pochwalił się pierwszymi przymiarkami do głównej roli w BLUE BEETLE. Jak twierdzi, miał okazje przymierzyć już strój, w którym pojawi się jako Jamie Reyes, ale ma również w planach popracować nad sylwetką, aby zaprezentować się jak najlepiej.

Źródło: 1

------

Przygotował: Robert Szęszoł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz