piątek, 27 kwietnia 2018

DC Movieverse News #110

Adam West kontra zagrożenia drogowe

Steven Spielberg po niemal 40 latach zainteresowania projektem podpisał umowę z DC na produkcję (oraz być może reżyserię) filmu na podstawie BLACKHAWK. Scenariuszem ma zająć się David Koepp. Nie wiemy jeszcze, czy film zostanie wyprodukowany pod bannerem DC Films.

John Ridley napisze i wyreżyseruje filmową adaptację jego własnego komiksu THE AMERICAN WAY: THOSE ABOVE AND THOSE BELOW. THE AMERICAN WAY zostanie wyprodukowane przez Blumhouse.

Z ostatnich wywiadów z Jossem Whedonem wynika, że porzucił on pracę nad BATGIRL przede wszystkim, ze względu na szczególną kondycję filmowego uniwersum, której wymagałby film, a której studio nie mogło zagwarantować w związku z wieloma projektami mającymi większy priorytet niż film o Barbarze. Tymczasem Christina Hodson ma zając się scenariuszem BATGIRLFilm aktorski na podstawie serii THE HIGHWAYMEN jest w trakcie produkcji, aktualnie wybierany jest scenarzysta.

Nicolas Cage zdradził, że zawsze widział się w roli złoczyńcy w filmie super bohaterskim. Przede wszystkim chciałby wcielić się w Jokera, ale możliwością zagadania Doctora Dooma też by nie pogardził.

Dwayne Johnson przewiduje rozpoczęcie produkcji BLACK ADAM na 2019 rok.

Podobno Zack Snyder planował, by MAN OF STEEL było początkiem, pięcioczęściowej historii. Kolejnym jej etapem miał być film zawierający Batmana i Supermana (którego concept arty czerpiące z komiksu Millera powstały jeszcze przed premierą MOS), następnie dwa filmy JUSTICE LEAGUE i niezatytułowany projekt.

Joe Mangianello napisał 16 stronicowe backstory dla Deathstroke'a do anulowanego BATMANA Bena Afflecka.

Za scenę z Deathstroke'a w JL odpowiadał Zack Snyder.

Jake Gyllenhaal zaprzecza plotkom o angażu do roli Batmana.

Jeśli tylko Lynda Carter dojdzie do porozumienia ze studiem, to zobaczmy kultową aktorkę w WONDER WOMAN 2.

Z ostatnich wypowiedzi, osób związanych z filmowym FLASHEM wynika, że film porzucił swój tytuł FLASHPOINT (ale nie koniecznie historie).

Ross Butler dołącza do obsady SHAZAM!

Randall Park wystąpi w roli Dr. Stephena Shina w AQUAMANIE.


Concept art Steppenwolfa.Życzenia Henry'ego Cavilla dla Supermana.


Główną kandydatką na stanowisko reżysera filmu o Harley/Birds of Pray jest Cathy Yan.

Komiksowe Easter Eggi w kinowym READY PLAYER ONE klik.


Olaf
 
Źródło: CBR, Newsrama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz