poniedziałek, 15 kwietnia 2019

DC TV Series News #98

Za nami kolejny, stosunkowo spokojny tydzień, przynajmniej jeśli chodzi o newsy serialowe. Nie oznacza to jednak, że nic ciekawego się nie wydarzyło. Kilka wieści z zeszłego tygodnia zebrałem i podsumowałem w rozwinięciu posta.
Zakończono kręcenie siódmego sezonu ARROW. Z tej okazji jak zwykle wydano przyjęcie dla ekipy, które tym razem także było okazją do pożegnania Emily Bett Rickards, która żegna się z rolą Felicity. W zasadzie nie wspominałbym o tym wcale, gdyby nie zdjęcia które przez jakiś czas krążyły po Internecie. Widać na nich, że na imprezie pojawił się LaMonica Garrett, który podczas crossoveru ELSEWORLDS wcielił się w Monitora. Aktor nadal nosił dość nietypową i charakterystyczną dla tej postaci fryzurę, co może sugerować dwie rzeczy. Albo polubił swój nowy image i postanowił przez okrągły rok nosić ową fryzurę, albo... zobaczymy go jeszcze w obecnym sezonie. Czyżby właśnie w finale obecnego sezonu ARROW?
Plotki, ploteczki, plotunie.
Podczas Armageddon Expo w Nowej Zelandii jednym z gości był Tom Welling. Znany z roli Clarka Kenta w serialu TAJEMNICE SMALLVILLE aktor ponoć na jednym ze spotkań wygadał się, że pojawi się w ósmym sezonie ARROW. Jednakże ze względu na to, że regulamin imprezy zabrania transmitowania spotkań z gośćmi, informacji tej jak na razie w żaden sposób nie można potwierdzić.

Co więcej, Welling podobno zdradził także, że miał ofertę wcielenia się w Supermana w SUPERGIRL, lecz zdecydował się ją odrzucić.

Źródła: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------
Twórcy serialu GOTHAM nie szczędzą nam ostatnio zdjęć Camerona Monaghana w charakteryzacji Jokera. Czas na kolejne dwie fotki.
Źródła: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------
Nowy teaserek serialu LUCIFER skupia się na nagiej klacie Toma Ellisa i przy okazji ujawnia nam datę premiery nowych odcinków. Czwarty sezon pojawi się na Netflixie 8 maja.
-----------------------------------------------------------------------------
Tym razem Superman już nie przyjdzie na pomoc. Jakiś czas temu pisałem, że oskarżona o czynny udział w sekcie, porywanie, zniewalanie i wykorzystywanie kobiet (była) aktorka Allison Mack, którą znamy z serialu TAJEMNICE SMALLVILLE, poszła na ugodę w prokuraturą i zdecydowała się zeznawać przeciwko innym oskarżonym w zamian za złagodzenie własnego wyroku. Wygląda na to, że faktycznie tak się stało, ponieważ podczas kolejnej rozprawy Mack była jedyną oskarżoną, która zdecydowała się przyznać do stawianych jej zarzutów. Kolejną rozprawę wyznaczono na 29 kwietnia. Mack groziło co najmniej 25 lat więzienia. Wydaje się więc, że chociaż odsiadki nie uniknie, to jednak wyrok może zamknąć się w jednej cyfrze.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
W tym tygodniu wyemitowane zostaną:

- TEEN TITANS: GO! 5x28
- LEGENDS OF TOMORROW 4x11
- ARROW 7x18
- THE FLASH 5x18
- GOTHAM 5x11
- DOOM PATROL 1x10
-----------------------------------------------------------------------------
Na koniec oczywiście wyniki oglądalności:
     
LEGENDS OF TOMORROW 4x10 - około 947 000 widzów (wzrost o 3,38%)
    
DOOM PATROL 1x09 - podobnie jak w przypadku innych serwisów streamingowych, także i DC UNIVERSE nie ujawnia wyników oglądalności.

---
Uporządkował i zebrał
Krzysztof Tymczyński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz