piątek, 22 maja 2020

Figurkowe Newsy #1

Tym skrajnie daremnym i nieprofesjonalnym logosem (mam nadzieję, że uda się go szybko zmienić) witamy nową rubrykę na naszym blogu. Marcin Kamiński z bloga Kamień z Serca, o ile będziecie chcieli, co dwa tygodnie będzie nam dostarczać ciekawe newsy dotyczące figurek z postaciami z DC Comics. No to lecimy.

Firma Prime1 Studio zapowiedziała wyprodukowanie 70-centymetrowej figurki Jokera przedstawiającej króla zbrodni w interpretacji znanej z filmu Todda Phillipsa. Wyceniona na $1299 dolarów figurka trafi do sprzedaży w drugim kwartale przyszłego roku.

Z kolei Sideshow Collectibles pracuje nad nowym, 36-centymetrowym popiersiem Batmana. Premiera pod koniec tego roku bądź na początku przyszłego w cenie $250. 

Firma McFarlane Toys zapowiedziała nowe figurki z linii DC Multiverse, której bohaterami będą Batman, Joker i Azrael w interpretacji znanej z komiksów Seana Murphy’ego BATMAN: BIAŁY RYCERZ oraz BATMAN: CURSE OF THE WHITE KNIGHT. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Zaś XM Studios szykuje imponującą dioramę przedstawiającą siedmiu członków Ligi Sprawiedliwości walczących z Darkseidem. Diorama dostępna jest w dwóch wersjach: kolorowej (338 egzemplarzy) i brązowej (168 egzemplarzy). Obie sprzedawane będą w cenie $3299. Zamówienia przedpremierowe możecie już składać na stronie firmy XM Studios.

Zebrał i uporządkował:
Marcin Kamiński

1 komentarz:

  1. Ta figura z JL vs Darkseid jest piękna i chciałbym ją mieć na półce ale nie stać mnie niestety.
    P.s. #ReleaseTheFigurkoweNewsyCut

    OdpowiedzUsuń