poniedziałek, 17 lutego 2020

DC TV Series News #141

Za nami tydzień, który nie obfitował w szczególnie dużą ilość wartych wspomnienia informacji dotyczących seriali z postaciami DC. Udało się jednak stworzyć nawet obszerną odsłonę naszej rubryki, w której przyglądamy się małoekranowym losom poszczególnych produkcji.
Wygląda na to, że LUCIFER może przeżyć drugi raz swój zgon. Według niepotwierdzonych informacji, Netflix oraz Warner rozmawiają nad tym, by piąty sezon nie był zarazem finałowym. W zasadzie nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ serial ten stał się najpopularniejszą produkcją streamingowego giganta 2019 roku. Przypomnę przy tym, że LUCIFER został przejęty przez Netflixa po tym, jak stacja FOX zdecydowała się anulować produkcję po trzech sezonach.

Kilka dni temu w sieci pojawiło się także nagranie z planu odcinka musicalowego. Wygląda na to, że przynajmniej część jego akcji będzie dziać się w... ogólniaku. Nagranie do obejrzenia pod drugim linkiem źródłowym.

Źródła: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------
Lada chwila pojawi się nowy odcinek serialu THE FLASH i zadebiutuje w nim Sue Dearbon, a więc (prawdopodobnie) przyszła pani Dibny. Poniżej kilka zdjęć z owego odcinka.
Więcej zdjęć znajdziecie pod dwoma pierwszymi linkami źródłowymi.

Co ciekawe jednak, oficjalne promo epizodu nawet przez moment nie pokazuje nam bohaterki granej przez Natalie Dreyfuss.
Zaprezentowano opis odcinka w którym gościnnie powróci Kid Flash.
WALLY WEST SPEEDS BACK INTO CENTRAL CITY – Kid Flash (guest star Keiynan Lonsdale) returns to Central City with a Zen attitude and new tricks up his sleeve. While thrilled to see his family again, Wally confides to Barry (Grant Gustin) that he returned because he thinks there is something wrong with the speed force. Meanwhile, Cisco (Carlos Valdes) returns from his fact-finding mission across Earth-Prime. Brent Crowell directed the episode written by Sam Chalsen & Emily Palizzi Gilbert (#614). Original airdate 3/3/2020.

Źródła: 1, 2 i 3
-----------------------------------------------------------------------------
Zajawka kolejnego odcinka LEGENDS OF TOMORROW. Tym razem ekipa spotka na swojej drodze samą Marię Antoninę.
W piątym odcinku poznać mamy z kolei więcej szczegółów na temat przeszłości Johna Constantine. CW udostępniło promocyjne fotki, które możecie zobaczyć pod pierwszym linkiem źródłowym. Ujawniono także, że nasz ulubiony mag nie zniknie prędko z pokładu Waveridera, ponieważ Phil Klemmer - showrunner serialu - powiedział, iż twórcy Legend mają wobec niego duże plany także i na szósty sezon. Jego zdaniem, Constantine to zdecydowanie postać z najbardziej skomplikowaną przeszłością, którą warto zgłębić jeszcze mocniej i o ile w sezonie piątym dojdzie do konfrontacji pomiędzy Johnem i Astrą, tak potem mamy poznać kolejne mroczne sekrety jego przeszłości.

Phil Klemmer przyznał także, że żałuje wypisania jednego z wątków, które miały pojawić się w niedawno wyemitowanym, trzecim odcinku. Otóż plan zakładał, że widzowie mieli zobaczyć licealne wersje Heat Wave'a i Captaina Colda.

Opis odcinka szóstego:
FAMILY AFFAIR – Ray (Brandon Routh) plans a date night for him and Nora (Courtney Ford), but all goes awry when an Encore shows up making the team think on their feet and create a lie to keep the Encore at bay. While trying to fool the Encore, Ava (Jes Macallan) learns what Sara (Caity Lotz) was really doing while she was away and confronts her. Charlie (Maisie Richardson-Sellers) and Constantine (Matt Ryan) make a deal to work together, which will benefit both of them. Meanwhile, Rory (Dominic Purcell) is upset when he gets negative comments about his book, so Zari (Tala Ashe) helps track down who the critic is, and Rory gets more than he bargained for. Nick Zano and Olivia Swann also star. Ben Bray directed the episode written by Keto Shimizu & James Eagan (#506).

Źródła: 1, 2, 3 i 4
-----------------------------------------------------------------------------
W najnowszym odcinku SUPERGIRL, który zarazem jest setną odsłoną serii, powróci Mr. Mxyzptlk, chociaż tym razem zagrany przez innego aktora. Prezentować będzie się o tak:
Ujawniono także, że w odcinku w gościnnych rolach powrócą postacie znane z poprzednich serii serialu. Na poniższym zdjęciu widzimy Chrisa Wooda jako Mon-Ela, ale wiadomo także, że swoje cameo zaliczą także Odette Anable (Reign) oraz Sam Witwer (Agent Liberty)
Źródła: 1, 2 i 3
-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli wierzyć udostępnionym zdjęciom promocyjnym, w najnowszym odcinku BATWOMAN Kate Kane ruszy do walki z Nocturną ramię w ramię z Alice.
Więcej zdjęć w linku źródłowym.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
Karen Obilom to kolejna aktorka, która dołącza do obsady drugiego sezonu serialu DOOM PATROL. Zagra ona niejaką Roni Evers - byłą wojskową, którą Cyborg pozna na spotkaniu grupy wsparcia dla osób ciężko rannych w wypadkach.

W komiksach pojawiał się przez jakiś czas niejaki Ronald Evers, który również był żołnierzem i na moment sam przyjął pseudonim Cyborg oraz starł się w Teen Titans.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
W obecnym tygodniu wyemitowane zostaną: 
   
- BATWOMAN 1x12
- SUPERGIRL 5x12
- THE FLASH 6x12
- LEGENDS OF TOMORROW 5x04
- HARLEY QUINN 1x13 (finał sezonu!)
---
Zebrał i uporządkował
Krzysztof Tymczyński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz