czwartek, 13 lutego 2020

Paul Dini powraca do świata BATMAN: THE ANIMATED SERIES!


Już wkrótce doczekamy się kolejnych przygód Mrocznego Rycerza, które osadzone będą w znanym i lubianym kontinuum BATMAN: TAS. Tym razem zaprezentowane zostaną one w formie komiksu, a konkretnie sześcioczęściowej mini serii, do której scenariusz napisze nie kto inny, tylko Paul Dini, a pomagać mu będzie Alan Burnett. Ilustracje wykona Ty Templeton.

Komiks zatytułowany będzie BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE i będzie miał premierę w kwietniu (w formie cyfrowej), zaś wersja papierowa zadebiutuje miesiąc później. Okładki do tej drugiej wykonają Dave Johnson oraz Dan Mora.

W serii pojawi się wiele osób, których nie widzieliśmy w animacji, jak chociażby Deathstroke, Azrael, czy Jason Todd. Tego ostatniego pominięto wcześniej w serialu animowanym, a teraz ta luka zostanie wypełniona i historia Red Hooda będzie logicznie wpleciona w historię Dicka Graysona oraz Tima Drake'a.

Akcja komiksu rozgrywa się przed flashbackami, jakie pojawiły się w filmie BATMAN: POWRÓT JOKERA.

W pierwszym zeszycie pojawi się robot-zabójca, do Gotham powróci Lex Luthor, a z ukrycia obserwować będzie wszystko tajemnicza postać, która odegra ważną rolę w kolejnych numerach.

Poniżej premierowe grafiki:


Żródło: EW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz