środa, 5 lutego 2020

GENERATION ZERO: Wally West z mocami Doktora Manhattana!


Powyżej widzicie okładkę GENERATION ZERO - one-shotu, który DC wyda z okazji Free Comic Book Day 2020. Komiks podłoży podwaliny pod przyszłość uniwersum DC, a nadchodzące zmiany będą ogromne. Chodzi oczywiście o zapowiadaną nową linię czasu.

Historię stworzą Scott Lobdell i Brett Booth, odpowiedzialni aktualnie jeszcze za mini serię FLASH FORWARD, która mocno miesza w życiu Wally'ego Westa/Flasha. Jej szokujący finał mamy poznać 19 lutego. Grafika już teraz spoileruje, że by uratować swoje dzieci i całe multiwersum nasz heros ostatecznie usiądzie na Krześle Mobiusa, co obdarzy go nowymi, boskimi mocami z zaskakującym bonusem. Krzesło zawiera w sobie cząstkę mocy Doktora Manhattana. Wally posiądzie nieskończoną wiedzę i będzie widział jednocześnie teraźniejszość, przeszłość i przyszłość - w tym to, co należy poprawić.

W zeszycie, który ukaże się 2 maja znajdziemy przedruk opowieści z WONDER WOMAN #750 autorstwa Scotta Snydera i Bryana Hitcha. Owa historia ustanowiła Dianę pierwszą superbohaterką, aktywną już w latach 30-tych XX wieku i  będącą inspiracją dla przyszłych herosów, w tym Alana Scotta.Damian "Damex" Maksymowicz

2 komentarze:

  1. Czekam :D

    Chyba najbardziej wyczekiwany komiks w tym roku przezemnie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. A mamy luty ;) po angielsku to do Strange Adventures nic innego z DC nie ma startu.

    OdpowiedzUsuń