poniedziałek, 31 grudnia 2018

DC TV Series News #85

Przerwa świąteczno-noworoczna nie jest okresem intensywnego pojawiania się kolejnych newsów czy to komiksowych czy też serialowych. Koledzy z ekipy zdecydowali niedawno, że z braku materiałów pominą sobotnie wydanie "Comic Book News", a ja przez moment zastanawiałem się czy dzisiejsze "DC TV Series News" nie powinno zrobić tego samego. Ostatecznie post jest, lecz newsów mam zaledwie cztery i żaden z nich nie jest zbytnio elektryzujący. Aczkolwiek jeden z nich zawiera spoiler!

Na dobry początek, nowy zwiastun platformy DC UNIVERSE.
---------------------------------------------------------------------------
Netflix udostępnił z kolei swój własny plakat promujący serial TITANS.
Czas na spoilerową wieść prosto Twittera serialu TITANS. Jest to zdjęcie przedstawiające Krypto ze sceny po napisach finałowego odcinka pierwszego sezonu.
Źródła: 1 i 2
---------------------------------------------------------------------------
Len Wiseman podrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie z planu serialu SWAMP THING.
Podpisał je "anatomy class", co zostało odczytane jako odniesienie do komiksu SWAMP THING #21 z 1984 roku, który nosił tytuł "The Anatomy Lesson". Zeszyt ten możecie znaleźć w pierwszym tomie SAGI O POTWORZE Z BAGIEN od Egmontu.

Źródło: 1
---------------------------------------------------------------------------
Twórcy serialu YOUNG JUSTICE: OUTSIDERS udzielili wywiadu, w którym podzielili się kilkoma ciekawostkami na temat nadchodzącej animacji.

Serial ma w dużej mierze skupić się na nowych postaciach, zaś te znane z pierwszego i drugiego sezonu produkcji mają być ich nauczycielami. O ile jednak Ci drudzy zaczynali jako pomocnicy znanych herosów, ci pierwsi tak na dobrą sprawę nie wiedzą jeszcze co mają ze sobą zrobić. Nie wiedzą nawet, czy są po stronie dobra czy też nie.

Chociaż opowieść jest oryginalna i nie opiera się na żadnym komiksie, ma być nimi mocno inspirowana. Twórcy szczególnie mocno cieszą się, że przedstawią widzom postać o pseudonimie Forager, którego lata temu stworzył sam Jack Kirby.

Prace nad serialem trwały dwa i pół roku. Głównym celem jest stworzenie satysfakcjonującej historii dla nowych widzów, ale jednocześnie wszyscy myślą o starych wyjadaczach, którzy de facto doprowadzili do tego, że YOUNG JUSTICE: OUTSIDERS w ogóle powstanie. Pojawią się zatem liczne odniesienia do wcześniejszych odcinków.

Źródło: 1

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza