środa, 14 listopada 2018

Styczniowe nowości od Egmontu

Na stronie Egmontu można już zamawiać komiksy, które swoją premierę będą miały w pierwszym miesiącu 2019 roku. Styczeń przywita nas bardzo spokojnie, gdyż ukażą się wtedy "tylko" cztery nowe komiksy z logo DC na okładce.

Jedynie cztery komiksy, ale wśród nich aż trzy z linii Odrodzenie. Osoby zbierające po polsku takie serie, jak ACTION COMICS, SUICIDE SQUAD oraz FLASH, znów będą musieli sięgnąć do swoich portfeli.

Superman wreszcie dowie się, kim jest tajemniczy Mr. Oz, a odkrycie to wpłynie na całą eS rodzinę, w tym w największym stopniu na przyszłość Jona/Superboya. Barry Allen po ostatniej konfrontacji z Reverse-Flashem, chcąc nie chcąc dysponuje nowymi mocami czerpanymi z Negatywnej Speed Force, co ma zarówno swoje plusy, jak i minusy. Z kolei Amanda Waller próbuje wkomponować w swój zespół i podporządkować sobie Generała Zoda, co nie jest łatwym zadaniem. Zod ma własne plany, a interesującą ofertę mają dla niego również członkowie nowego Superman Revenge Squad.

Imprint Vertigo reprezentowany będzie w styczniu przez trzecią odsłonę serii EX MACHINA. Mitchell Hundred postara się nie dopuścić do wybuchu na nowo konfliktu pomiędzy policją i strażą pożarną, a także zmierzy się z awarią zasilania w Nowym Jorku, spowodowaną przez przybysza z innego wymiaru. 

Szczegóły techniczne oraz okładki jak zwykle znajdziecie poniżej.


SUPERMAN - ACTION COMICS: EFEKT OZA

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 168 stron, cena 49,99zł, premiera 23.01.2019


FLASH, TOM 4: NEGATYWNY


Oprawa miękka ze skrzydełkami, 120 stron, cena 39,99zł, premiera 23.01.2019


SUICIDE SQUAD, TOM 4: ZIEMIANIE W OGNIU

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 128 stron, cena 39,99zł, premiera 23.01.2019


EX MACHINA, TOM 3

Oprawa twarda, 276 stron, cena 89,99zł, premiera 23.01.2019
Źródło: Egmont

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza