poniedziałek, 27 maja 2019

DC TV Series News #104

Za nami kilka kolejnych finałów sezonów i nieubłaganie zbliżamy się do sezonu ogórkowego jeśli chodzi o newsy związane z serialami z postaciami DC. Widać to doskonale już po dzisiejszej odsłonie "DC TV Series News", która do najobszerniejszych należeć absolutnie nie będzie. Niemniej i tak warto zajrzeć do rozwinięcia posta, a zaczniemy od kolejnego zwiastuna serialu SWAMP THING. Premiera na DC UNIVERSE już za parę dni.
Pojawiło się też kilka zdjęć z premierowego odcinka, które możecie obejrzeć TUTAJ.

Crystal Reed, która w serialu wcieli się w rolę Abby Arcane, ujawniła w wywiadzie z serwisem Newsarama kilka ciekawostek na temat tej produkcji. Zdradziła na przykład, że nie miała zielonego pojęcia o tej postaci zanim przyszła na casting, ale gdy dotarła do dalszych jego etapów, zapoznała się z legendarnym runem Alana Moore'a i próbowała "zagrać" taką Abby, jaką pisał właśnie ten twórca. Okazało się być to kluczowe dla jej ostatecznego angażu.

Wbrew tytułowi serialu, to właśnie Abby Arcane jest główną bohaterką serialu, zaś Alec Holland i tytułowy Potwór z Bagien odegrają nieco mniejsze role. Dodała jednak, że kostium stwora, w którym po planie poruszał się Derek Myers, nie został poprawiany żadnymi efektami komputerowymi. W serialu ogólnie ma być stosunkowo niedużo CGI.

Aktorka dodał także, że jej udział w GOTHAM (gdzie grała sofie Falcone w czwartym sezonie) nie miał żadnego wpływu na otrzymanie roli w SWAMP THING.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
Pamiętacie jak tydzień temu pisałem, ze Matt Ryan pojawi się na Warsaw Comic Conie? Nieaktualne - jego wizyta została anulowana.
-----------------------------------------------------------------------------
Dwoje aktorów, dwa różne podejścia. Stephen Amell został zapytany o to, czy po zakończeniu serialu ARROW będzie epizodycznie pojawiał się jako Oliver Queen w innych produkcjach CW. Aktor odpowiedział, że jeśli będzie ku temu sposobność, to z pewnością nie odmówi. Rola w ARROW to jak dotąd jego największe osiągnięcie w karierze i zdaniem Amella byłoby nie w porządku udawać za rok czy dwa, że nic tej produkcji nie zawdzięcza.

Z kolei Emily Bett Rickards odwrotnie - aktorka uważa, że historia Felicity została zakończona w satysfakcjonujący sposób w finale siódmego sezonu ARROW i dopisywanie na boku kolejnych jej rozdziałów byłoby nie w porządku wobec postaci.

Źródła: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------
Nie trwała długo przygoda Jona Cryera z SUPERGIRL (Dlaczego? Obejrzyjcie finał sezonu). Aktor jednak podzielił się wieloma podziękowaniami na Twitterze, najmocniej chyba uznając fanów produkcji, którzy bardzo ciepło przyjęli go w roli Lexa Luthora.

Melissa Benoist z kolei udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w stroju Red Daughter, możecie je zobaczyć TUTAJ.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
W tym tygodniu wyemitowane zostaną:

- TEEN TITANS: GO! 5x34
- IZOMBIE 5x05
- SWAMP THING 1x01
-----------------------------------------------------------------------------
Na koniec jak zwykle wyniki oglądalności:
    
SUPERGIRL 4x22 - około 1 074 000 widzów (spadek o 3,24%)
Na przestrzeni całego sezonu, czwarta seria SUPERGIRL zaliczyła średnią oglądalność na poziomie około 1 207 000 widzów, co stanowi spadek o 34,20% względem serii czwartej. 
    
TEEN TITANS: GO! 5x33 - około 530 000 widzów (spadek o 8,34%)
    
LEGENDS OF TOMORROW 4x16 - około 1 047 000 widzów (wzrost o 6,08%)
Na przestrzeni całego sezonu, czwarta seria LEGENDS OF TOMORROW zaliczyła średnią oglądalność na poziomie około 948 000 widzów, co stanowi spadek o 36,99% względem serii czwartej. 
       
IZOMBIE 5x04 - około 673 000 widzów (wzrost o 22,01%)
     
DOOM PATROL 1x15 - podobnie jak w przypadku innych serwisów streamingowych, także i DC UNIVERSE nie ujawnia wyników oglądalności.
---
Uporządkował i zebrał
Krzysztof Tymczyński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz