wtorek, 13 marca 2018

DC TV Series News #44

Powracam powoli do życia po SzlamFeście, który w miniony weekend odbywał się w Gdańsku. Oznacza to nadrobienie zaległości związanych z tą właśnie rubryką. Bez zbędnych przedłużeń zatem przejdźmy do przeglądu tego, co w minionym tygodniu działo się na planach seriali z bohaterami z komiksów DC.
Coraz więcej ciekawych informacji krąży wokół planu zdjęciowego serialu TITANS. Po tym, jak dowiedzieliśmy się, iż w piątym odcinku pojawi się Doom Patrol, teraz pojawiła się kolejna intrygująca plotka. Według niej, siódmy epizod produkcji zatytułowany jest "Jason Todd" i ma oczywiście stanowić miejsce małoekranowego debiutu tej popularnej postaci. Warner jak dotąd nie ustosunkował się do tych pogłosek, dlatego radzę wstrzemięźliwość w okazywaniu pozytywnych emocji.

Pojawiło się także kolejne zdjęcie z planu zdjęciowego w Toronto. Przez moment myślano, że dotyczy ono filmowanego również w tym mieście filmu SHAZAM!
Źródła: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem znany z roli Jerome'a Valeski Cameron Monaghan zdradził, że pod koniec czwartego sezonu GOTHAM otrzymamy serialową wersję ikonicznego komiksu BATMAN: DŁUGIE HALLOWEEN. Nie jest to jednak żadna większa niespodzianka, ponieważ już w zeszłym roku aktor wrzucił powyższy obrazek na swoim Twitterze. Tym razem zdradził, że większość widocznym na ilustracji Tima Sale'a postaci jest w serialu GOTHAM i być może już wkrótce połączą oni siły, aby przejąć miasto. Mają to robić w typowy dla siebie, szalony sposób. Całość ma być mocno inspirowana komiksem i efekty tych prac poznamy już w okolicach kwietnia.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Jay i Cichy Bob powracają! No, przynajmniej w pewnym sensie. W prowadzonym przez siebie podcascie Kevin Smith zdradził, że on i Jason Mewes, a więc odtwórcy ról ikonicznej dwójki, pojawią się w siedemnastym epizodzie obecnego sezonu THE FLASH, gdzie pojawią się na chwilę w roli ochroniarzy. Aby było bardziej w klimacie, Mewes ma mieć kwestię mówioną, Smith zaś będzie jedynie milczeć. Cameo to będzie do znalezienia w epizodzie, który zostanie wyemitowany 21 marca czasu polskiego.
Tymczasem w związku z niedawnymi problemami zdrowotnymi Kevina Smitha, obsada i twórcy seriali THE FLASH oraz SUPERGIRL wysłali mu masę życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem w USA odbyły się przedpremierowe pokazy pierwszych odcinków serialu KRYPTON. Jak zdradzono w późniejszych rozmowach, po produkcji można spodziewać się nieco więcej, niż dotychczas ujawniono. Swoje cameo zalicza podobno sam Doomsday (w wizji przyszłości), sugerowane jest pojawienie się jednej z ikonicznych postaci (nieoficjalnie mówi się o Zodzie), a sam Geoff Johns stwierdził, że w serialu mogą zadebiutować także znani z komiksów Kryptończycy: Nightwing i Flamebird.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nicolas Cage po latach wreszcie doczeka się zagrania roli Supermana. Popularny aktor użyczy swojego głosu Człowiekowi ze Stali w filmie TEEN TITANS GO!: TO THE MOVIES. Przypomnijmy, że lata temu miał on zagrać główną rolę w niezrealizowanym obrazie SUPERMAN LIVES.
      
Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Na koniec czas na wyniki oglądalności seriali wyemitowanych w zeszłym tygodniu.

LUCIFER 3x16 - około 3 129 000 widzów (spadek o 1,67%)

LEGENDS OF TOMORROW 3x13 - około 1 192 000 widzów (spadek o 21,11%)

IZOMBIE 4x02 - około 770 000 widzów (spadek o 23,17%)

THE FLASH 4x15 - około 2 037 000 widzów (spadek o 3,92%)

BLACK LIGHTNING 1x07 - około 1 458 000 widzów (spadek o 10,88%)

GOTHAM 4x13 - około 2 408 000 widzów (spadek o 6,16%)

ARROW 6x15 - około 1 278 000 widzów (wzrost o 15,03%)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz