poniedziałek, 26 marca 2018

DC TV Series News #46

Fani prosili, prosili i się doprosili. Matt Ryan dołączy do ekipy serialu LEGENDS OF TOMORROW na przyszły sezon, jeśli spełniony zostanie jeden ważny warunek. Jaki? I co tam słychać w innych serialach DC? Sprawdźcie w rozwinięciu posta.
Otóż warunek o którym wspomniałem jest dość prozaiczny - serial musi zostać przedłużony o kolejny sezon. W chwili obecnej w kuluarach mówi się, że jest na to spora szansa, chociaż zarazem słyszy się o tym, iż oglądalność oscylująca wokół miliona widzów nie jest powodem do radości wśród włodarzy stacji CW. Przyszłość serialu powinna wyjaśnić się już w marcu, gdy ruszą przygotowania do corocznych upfrontów.
SPOILER, SPOILER, SPOILER!!!
Najnowszy odcinek LEGENDS namieszał nieco w originie Micka Rory'ego. Dotąd prezentowany był on jako człowiek ogarnięty obsesją na punkcie ognia. Teraz jednak dowiadujemy się, że najprawdopodobniej jest on metaczłowiekiem, potrafiącym kontrolować ogień. Jest to zgodne z tym, co na temat Heat Wave'a mówiły komiksy DC z okresu New52. I tylko one, bo wraz z nastaniem Odrodzenia zapomniano o tym wątku.
Takie zdjęcie wrzuciła na swojego Instagrama Caity Lotz. Od razu pomyślano, że ponownie zobaczymy ją w kostiumie Black Canary na łamach LEGENDS, lecz już nie jest to do końca jasne. Stephen Amell również umieścił na swoim koncie kilka wskazówek co do jednego z przyszłych odcinków ARROW i można podejrzewać, że Sarah Lance pojawi się gościnnie właśnie w tym serialu.

Źródła: 1, 2 i 3
-------------------------------------------------------------------------------------
Niezbyt długo trwało trzymanie serialu BLACK LIGHTNING z dala od Arrowverse. W najnowszym odcinku tej produkcji potwierdzono, że w świecie Jeffersona Pierce'a istnieją Vixen oraz Supergirl. Czy wątek ten zostanie pociągnięty w jakimś dalszym kierunku na chwilę obecną nie wiadomo.

Źródło: 1
-------------------------------------------------------------------------------------
Najnowsze zdjęcia z planu serialu GOTHAM sugerują, że to jednak Jerome Valesca stanie się zapowiadanym od jakiegoś czasu Jokerem. Ktoś jest zdziwiony?

Źródło: 1
-------------------------------------------------------------------------------------
Nowe twarze w serialach. Rachel Bloom, znana z "Crazy Ex-Girlfriend" pojawi się w jednym z odcinków obecnego sezonu IZOMBIE. Z kolei do trzeciej serii PREACHERA dołączyli Adam Croasdell jako wampir Iccarius oraz Prema Crus jako Madame Boyd.

Źródła: 1 i 2
-------------------------------------------------------------------------------------
Kurt Busiek poinformował, że ASTRO CITYmoże doczekać się małoekranowej wersji. Ruszyły prace nad ekranizacją, za którą odpowiedzialni mają być współtwórcy serialu "American Gods". Busiek pisze scenariusz pilota we współpracy z Rickiem Alexandrem. Producentem serialu jest Gregory Noveck.

Źródło: 1
------------------------------------------------------------------------------------- 
Na koniec zaś czas na wyniki oglądalności:

LUCIFER 3x18 - około 3 225 000 widzów (wzrost o 8,73%)

LEGENDS OF TOMORROW 3x15 - około 1 253 000 widzów (spadek o 0,40%)

IZOMBIE 4x04 - około 730 000 widzów (spadek o 4,52%)

BLACK LIGHTNING 1x09 - około 1 554 000 widzów (wzrost o 7,10%)

KRYPTON 1x01 - około 1 319 000 widzów

GOTHAM 4x15 - około 2 471 000 widzów (spadek o 3,17%)

1 komentarz:

  1. " Najnowszy odcinek LEGENDS namieszał nieco w originie Micka Rory'ego. Dotąd prezentowany był on jako człowiek ogarnięty obsesją na punkcie ognia. Teraz jednak dowiadujemy się, że najprawdopodobniej jest on metaczłowiekiem, potrafiącym kontrolować ogień. Jest to zgodne z tym, co na temat Heat Wave'a mówiły komiksy DC z okresu New52. I tylko one, bo wraz z nastaniem Odrodzenia zapomniano o tym wątku."

    No nie do końca. Mike w New52 nie miał żadnych naturalnych mocy, zdobył je dzięki manipulacjom genetycznym Captaina Colda (które niezbyt mu wyszły BTW).

    OdpowiedzUsuń