czwartek, 14 lutego 2019

Nerdgasm #50

Jak zwykle trochę zaspaliśmy, ale w Walentynki można spokojnie to nadrobić. Kto wie, może właśnie z tego posta znajdziecie inspirację do dodatkowych prezentów dla swoich drugich połówek. Dziś przyjrzymy się bowiem trzem tegorocznym zestawom LEGO z postaciami z DC.
Na dobry początek LEGO 76116 - Łódź Podwodna Batmana. Trudno nie odnieść wrażenia, że zestaw ten powstał zainspirowany sukcesem kinowego AQUAMANA. Oprócz Mrocznego Rycerza znajdziemy tu właśnie Arthura Curry'ego oraz Ocean Mastera, zaś cena tego zestawu na Ceneo wynosi w najlepszym przypadku niespełna 91 złotych.

Wyraźnie większym zestawem jest LEGO 76117 - Mech Batmana Kontra Mech Trującego Bluszcza. Tutaj oprócz wymienionej dwójki postaci znajdziemy także minifigurki Flasha oraz Firefly. Cena na Ceneo zaczyna się 138 złotych. Czyli o ponad 40 złotych mniej niż na widocznej powyżej cenówce.

Najtaniej cenowo wychodzi zestaw, który pochodzi z najnowszego filmu kinowego. LEGO 70836 - Batman i Stalowobrody na Ceneo można znaleźć już za 66 złotych.

No i jak? Kupicie któryś z tych zestawów?

1 komentarz:

  1. Lol, akurat dopiero co wróciłam ze spaceru z mężem, który zabrał mnie do sklepu z klockami i kupił Lego DC zamiast kwiatów :D Żaden z powyższych, Batman to dla mnie automatyczny turnoff - dostałam zestaw z Lobo, Supkiem i Krypto. I saszetkę z minifigurką z filmu, a że losowanie męża zawsze przynosi mi szczęście, to wylosował Black Canary, którą najbardziej chciałam :D

    OdpowiedzUsuń