środa, 13 czerwca 2018

Nowy Kryzys w DC!


Od 10 lat nie było w DC żadnego "Kryzysu". Sam Dan DiDio zapowiadał, że póki on pracuje w DC to FINAL CRISIS jest ostatnim (może czas się pożegnać Dan? ;)).

Tom King i Clay Mann pracują nad siedmioczęściowym komiksem HEROES IN CRISIS. Historia określana jest mianem zagadki kryminalnej. Wszystko kręci się wokół zapowiadanego już wcześniej przez scenarzystę Sanctuary. Owo tytułowe Sanktuarium to miejsce gdzie herosi, którzy przeżyli traumatyczne wydarzenia mogą znaleźć pomoc. Odniesienia do Sanktuarium pojawiały się w BATMANIE, ale również w innych seriach.

Historia będzie traktować o tym, co się stanie gdy to miejsce nie zdoła zapewnić komuś odpowiedniej pomocy i jakie będą tego efekty. Wiodącymi postaciami będą Harley Quinn, Booster Gold i trójca założycieli Sanktuarium: Superman, Wonder Woman oraz Batman.

Premiera pierwszego zeszytu pod koniec września.


Damian "Damex" Maksymowicz

Źródło: Newsarama

2 komentarze:

  1. zauważył ktoś na okładce postacie w maskach i białych habitach? prawdopodobnie pracownicy sanktuarium - a ogólnie jaram się bo będzie zagadka kryminalna, a nie mega giga badass zagrażający Ziemi i jeszcze większe mega giga mordobicie po którym nic nie będzie już takie samo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No i Superman trzyma zakrwawiony strój jednej z nich. Spoko okładka Tony'ego Daniela chyba i fajnie że jest Booster Gold.

    OdpowiedzUsuń