sobota, 16 czerwca 2018

Sierpniowe nowości od Egmontu

Na stronie Egmontu można już zamawiać komiksy, które ukażą się nad Wisłą w sierpniu. W sierpniu będzie na bogato i na półkach pojawi się aż siedem nowych albumów spod szyldu DC. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

W ramach linii Vertigo ukażą się kontynuacje dwóch rewelacyjnych serii. Trzecią odsłoną 100 NABOI oraz drugą część SWAMP THINGA, pomimo niemałych cen okładkowych, po prostu trzeba posiadać w swoich zbiorach.

Z cyklu DC Deluxe, czyli linii ekskluzywnych albumów uznanych twórców, tym razem długo wyczekiwany w naszym kraju NIESKOŃCZONY KRYZYS. Napisany przez Geoffa Johnsa sequel legendarnego KRYZYSU NA NIESKOŃCZONYCH ZIEMIACH, to jeden z najlepszych i najistotniejszych eventów w historii DC oraz jednocześnie punkt wyjściowy do genialnej serii 52.

W ramach Odrodzenia ukażą się trzecie tomy serii AQUAMAN, DETECTIVE COMICS oraz HAL JORDAN I KORPUS ZIELONYCH LATARNI, z których każda ma w Polsce liczne grono wielbicieli. Dodatkowo - zgodnie z opublikowanym wcześniej katalogiem - miał ukazać się jeszcze mini crossover pomiędzy seriami BATMAN oraz FLASH, w którym Barry oraz Bruce zajmują się zagadką tajemniczej przypinki, jaka pojawiła się w batcave. Do tej pory jednak ta pozycja nie pojawiła się, jako dostępna w zapowiedziach w sklepie Egmontu. Zapewne przesunięto ten komiks na następny miesiąc.

Na koniec one-shot POWRÓT MROCZNEGO RYCERZA: OSTATNIA KRUCJATA, czyli stworzony przy okazji DK III: THE MASTER RACE prequel do pierwszej części sagi Franka Millera z 1986 roku. W tym niezbyt okazałym pod względem ilości stron albumie poznajemy ostatnie chwile Batmana przed przejściem na emeryturę, a także dowiadujemy się prawdy na temat losów Jasona Todda.


NIESKOŃCZONY KRYZYS 

Oprawa twarda z obwolutą, 264 strony, cena 99,99zł


POWRÓT MROCZNEGO RYCERZA: KRUCJATA


Oprawa twarda, 80 stron, cena 39,99złAQUAMAN, TOM 3: KORONA ATLANTYDY

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 192 strony, cena 49,99zł
HAL JORDAN I KORPUS ZIELONYCH LATARNI, TOM 3: POSZUKIWANIE NADZIEI

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 168 stron, cena 39,99zł

BATMAN - DETECTIVE COMICS, TOM 3: LIGA CIENI

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 168 stron, cena 39,99zł
100 NABOI, TOM 3

Oprawa twarda, 528 stron, cena 119,99zł


SAGA O POTWORZE Z BAGIEN, TOM 2

Oprawa twarda, 432 stron, cena 119,99zł

Powyższy pakiet nowości ukażę się w dwóch turach. Pierwsza to 1 sierpień, zaś druga to 22 sierpień.


Źródło: Egmont

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz