środa, 11 lipca 2018

Wrześniowe nowości od Egmontu

Na stronie Egmontu można już zamawiać komiksy, które ukażą się w naszym kraju we wrześniu. Podobnie jak w sierpniu, tak i tym razem będzie można wybierać spośród aż siedmiu nowych albumów ze stajni DC.

W ramach linii Vertigo ukażą się kontynuacje dwóch rewelacyjnych serii. Będą to odpowiednio piąta już odsłona KAZNODZIEI, a także druga część trylogii Briana Wooda opisującej podboje Wikingów.

W ramach Odrodzenia ukaże się trzeci tom HARLEY QUINN, a także czwarte odsłony LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI oraz ACTION COMICS. Dodatkowo również pojawi się przełożony z sierpnia crossover  pomiędzy seriami BATMAN orz THE FLASH, w którym Barry oraz Bruce zajmują się  wspólnie zagadką tajemniczej przypinki, jaka pojawiła się w batcave na łamach komiksu UNIWERSUM DC - ODRODZENIE. Album ten jest dostępny w dwóch wariantach okładkowych do wyboru - jedna z Batmanem, druga z Flashem.

Ostatni z oferowanych przez Egmont albumów to trzecia część POWROTU MROCZNEGO RYCERZA, tym razem napisana przez Briana Azzarello, zaś ilustracjami zajął się Andy Kubert wspólnie z Klausem Jansonem. Frank Miller pełni tutaj rolę jedynie konsultanta. Komiks dosyć głośno reklamowany, ale z pewnością nie zaliczający się do tych, które koniecznie trzeba znać i posiadać w kolekcji.


BATMAN/FLASH - PRZYPINKA

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 96 stron, cena 39,99zł


SUPERMAN - ACTION COMICS, TOM 4: NOWY ŚWIAT


Oprawa miękka ze skrzydełkami, 168 stron, cena 39,99zł


HARLEY QUINN, TOM 3: KRWISTE MIĘSO

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 144 strony, cena 39,99zł

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI, TOM 4: NIEKOŃCZĄCA SIĘ WALKA

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 132 strony, cena 39,99zł


LUDZIE PÓŁNOCY, TOM 2: SAGA ISLANDZKA

Oprawa twarda, 296 stron, cena 89,99zł


KAZNODZIEJA, TOM 5

Oprawa twarda, 372 strony, cena 99,99zł


BATMAN: MROCZNY RYCERZ - RASA PANÓW

Oprawa twarda, 392 strony, cena 99,99złPowyższy pakiet nowości ukaże się w sprzedaży 19 września.

Okładki: Comicvine

Źródło: Egmont

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz