niedziela, 7 stycznia 2018

Nerdgasm #38

Nastał nowy rok, poświąteczne wyprzedaże zabawek trwają w najlepsze. Wybrałem się dziś do Auchana w Zabrzańskim CH Platan i przyuważyłem tam promocję na klocki LEGO. Wśród przecenionych zestawów znalazły się cztery z serii LEGO The Batman Movie i ku mojemu zdziwieniu, dwa z nich cenowo wychodziły całkiem przyzwoicie. W dalszej części posta zestawienie cen z półek i cen, które pojawiły mi się po wklepaniu nazwy zestawu w Ceneo.
Lego Batman Movie: Strach na Wróble i straszny pojedynek (70913)
Cena z półki w Auchan - 49zł
Ceneo - od 56zł plus wysyłka

 
Lego The Batman Movie: Joker Ucieczka Balonem (70900)
Cena z półki w Auchan - 55,19zł
Ceneo - od 52zł plus wysyłka

Jak więc widzicie, jeden zestaw wychodzi cenowo bardzo korzystnie, drugi zaś jest w cenie zbliżonej do tej, którą uzyskacie kupując w Internecie, ale po doliczeni kwot za przesyłkę, delikatnie z nią wygrywa. Promocja w Auchanie trwać będzie do 25.01 lub wyczerpania zapasów. 

Oczywiście jeśli znacie jakieś zakamarki Internetu, które nie wyświetlają się na Ceneo i mają zdecydowanie lepsze ceny od tych widocznych w porównywarce, dajcie znać w komentarzach.

Tymczasem nieśmiało zaczynają się przebijać już zestawy będące nowościami z 2018 roku, a ponieważ na jedną z nich mam sporą chrapkę i dotyczy ona postaci DC Comics, prawdopodobnie kolejna odsłona "Nerdgasmu" pojawi się już wkrótce :)

2 komentarze: