poniedziałek, 7 sierpnia 2017

DC TV Series News #13

Z każdym tygodniem coraz mocniej zbliżamy się do rozpoczęcia nowych sezonów seriali z postaciami z komiksów DC. Pojawia się także znacznie większa ilość newsów dotyczących poszczególnych produkcji. W rozwinięciu posta znajdziecie to, co doniosły nam media w minionym tygodniu. Zaczniemy od pewnego Najszybszego Człowieka na Ziemi. Wygląda na to, że dostał on bowiem nieco odświeżony kostium.
 
Znamy już nazwisko aktora, który wcieli się w rolę Ralpha Dibny'ego. Wcieli się w niego Hartley Sawyer, którego możecie kojarzyć z takich seriali jak "The Young and The Restless" czy "Saving the Human Race". Serialowy Ralph będzie detektywem, który po odkryciu swoich metaludzkich zdolności dołączy do Team Flash, by pomóc im rozwiązać coś, co zostało określone mianem "największej zagadki w historii Central City". Pożyjemy, zobaczymy.

Kilka nowych informacji na temat czwartego sezonu THE FLASH od aktorów.

Na panelu poświęconym serialowi podczas Television Critics Association Press Tour ogłoszono z kolei, że nie tylko w tym sezonie nie będzie speedsterów w roli głównego złoczyńcy, ale także najprawdopodobniej już w ogóle serial nie będzie wracać do tego schematu, niezależnie od ilości sezonów. Ponadto Barry ma w najnowszych odcinkach nie być tak przerażająco smutny, jak miało to miejsce... zawsze.

Źródła: Twitter, Newsarama, You Tube, CBR
-------------------------------------------------------------------
Wyciekają także nowe informacje o trzecim sezonie LEGENDS OF TOMORROW. Do obsady dołącza Jes Macallan. Wcieli się w rolę agentki Time Bureau - organizacji, na czele której stanie Rip hunter. Ma być to perfekcjonistka, która dla pracy jest w stanie poświęcić wszystko, nawet przyjaciół i związek. Plotki sugerują, że może to być nowa miłość Huntera, chociaż spekuluje się również, że wpadnie w oko White Canary.

Podczas Television Critics Association Press Tour ujawniono, że w trzecim sezonie produkcji powróci Damien Darkh, a także pojawi się Grodd. Brandon Routh zadebiutuje także w nowej roli. Wcieli się... w Sydney'a Palmera, brata Ray'a.

Nie wyjaśniono tego dokładnie, ale wydaje się, że wątek Darkha będzie dość istotny w kontekście całego sezonu. Ma on stanąć na czele tajemniczego kultu, który znacząco rozwinie kwestie używania i znaczenia magii w Arrowverse. Twórcy LEGENDS OF TOMORROW chcieliby, aby Matt Ryan ponownie wcielił się w rolę Johna Constantine'a, lecz nie wiadomo czy uda się do tego doprowadzić.

Zaciąg aktorów z serialu "Spartacus" nie ustaje. Simon Merrells to siódme już nazwisko z tej produkcji, które pojawi się w Arrowverse. Zagra on w jednym z odcinków LEGENDS Juliusza Cezara. Jest to bardzo fajne puszczenie oka dla fanów "Spartacusa", ponieważ w owym serialu Merrells zagrał dokładnie tę samą postać (i moim zdaniem wypadł znakomicie).

Źródła: CBR, Newsarama, Newsarama, CBR
-------------------------------------------------------------------
Na wspominanym już dwukrotnie Television Critics Association Press Tour pojawiły się też nowe informacje na temat ARROW. Coraz bardziej zawęża się lista osób, które mogły zginąć w finale piątego sezonu. Tym razem bowiem ujawniono, że John Diggle po powrocie z Lian Yu będzie mieć bardzo ciężki okres, a wydarzenia których był świadkiem całkowicie go złamią. Pojawią się kolejne problemy w małżeństwie, a John zacznie mieć przed innymi sekrety.
 
Tym samym John dołączył do Black Canary, Black Siren oraz Wild Doga, których przeżycie eksplozji z finałowego epizodu również zostało już potwierdzone.

Marc Guggenheim powiedział także, że twórcy ARROW mają już plany na kolejne sezony produkcji, jeśli tylko CW będzie chciało je kręcić. Gdyby jednak sezon szósty miał być tym ostatnim, istnieje już pomysł na finałowy odcinek serii.
 
Widoczna powyżej Sydelle Noel to kolejna aktorka, która dołącza do obsady szóstego sezonu ARROW. Wcieli się w postać Samandy Watson - policjantki, która badać będzie powiązania pomiędzy Zieloną Strzałą i burmistrze Oliverem Queenem. Opisywana jest jako osoba uparcie dążąca do celu i mocno ufająca swoim przeczuciom. Aktorka wystąpiła niedawno w Netflixowym serialu "Glow", zaliczy także drugoplanową rolę w "Black Panther" od Marvel Studios.

-------------------------------------------------------------------
Znamy już też pierwsze szczegóły tegorocznego crossoveru czterech seriali wchodzących w skład Arrowverse. Stacja CW podzieliła się taką oto grafiką:
Jak widać, tym razem obędzie się bez rozbijania całości na cztery dni. Crossover będzie wyemitowany w ciągu dwóch wieczorów i niewykluczone, że będą to dwa dwugodzinne filmy telewizyjne.

Źródło: Newsarama
-------------------------------------------------------------------
Ogłoszono nazwisko pierwszej aktorki, która pojawi się w TITANS. Rolę Raven otrzymała młodziutka Teagan Croft. Jest to niemal debiutantka, ponieważ na koncie ma raptem jedną rolę - w Australijskim filmie "The Osiris Child", który jeszcze czeka na swoją premierę.
Źródło: Newsarama
-------------------------------------------------------------------
Tak wygląda jedna z grafik autorstwa Ricka Celisa, który obsadę GOTHAM narysował w stylu przypominającym kultowy BATMAN TAS. Naszym zdaniem wyszło mu rewelacyjnie. Resztą ilustracji znajdziecie w linku źródłowym.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz