niedziela, 13 sierpnia 2017

Serialownia #80

Kolejny tydzień za nami. Tym razem wracamy do znajomej rozpiski, ponieważ w ciągu minionych siedmiu dni wyemitowano jedynie kolejne odcinki seriali PREACHER oraz JUSTICE LEAGUE ACTION. Tym razem Tomek nie mógł dołączyć do posta, ponieważ niedawne wichury zabrały mu prąd na kilka dni :/ Opinie Krzyśka na temat wyemitowanych epizodów znajdziecie w rozwinięciu posta, oczywiście jak zwykle od razu przestrzegamy przed ewentualnymi spoilerami.
PREACHER 2x08: Holes
Krzysiek T.: Ponownie przejściowy odcinek, zasadniczo nie opowiadający o niczym konkretnym. Wszystkie postacie kręciły się bez większego celu, fabuła nie ruszyła się nawet odrobinę do przodu. Liczyłem po cichu na jakieś bardziej wyraziste sceny w piekle, niestety tu też się przeliczyłem. Twórcy serialu nie bawią się zbytnio w subtelności, ponieważ dość wyraźnie widać, że np. Hitler w piekle ma pewne konkretne plany wobec Eugene'a. Trzy kwadranse czekałem na jakąkolwiek dozę emocji i tym razem się niestety nie doczekałem. Nawet finał był bez wyrazu i nie przyprawił mnie o mocniejsze bicie serca. Szkoda, oby następnym razem było lepiej.
JUSTICE LEAGUE ACTION 1x31: Booster's Gold
Krzysiek T: Nieco wymuszony powrót do JUSTICE LEAGUE ACTION skutkował obejrzeniem całkiem przyjemnego odcinka. Skupienie się na Booster Goldzie sprawiło, że kilka razy głośno zaśmiałem się podczas oglądania epizodu. Sporo akcji, subtelne podśmiewanie się z "Parku Jurajskiego" i fajny udział Green Arrowa złożyło się na przyjemnie spędzone kilka minut.

Zdjęcia pochodzą ze strony Comicbook.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz