niedziela, 13 sierpnia 2017

DC TV Series News #14

Ze względu na pewne zajęcia, które zajęły mi ostatnie dwa dni, dzisiejsza odsłona "DC TV Series News" będzie bardziej skondensowana niż zazwyczaj. Wybaczcie :) Na szczęście ciekawych newsów nie było aż tak dużo, jak można było się spodziewać. Zaczniemy od ciekawostki dotyczącej tego oto pana.
Tom Welling niedługo pojawi się w trzecim sezonie serialu LUCIFER, ale jeszcze niedawno sporo mówiło się o tym, że mógłby on sportretować Supermana w drugim sezonie SUPERGIRL. Były to pobożne życzenia fanów... ale nie tylko. Aktor przyznał, że pojawił się wątek tego, aby to on wcielił się w Człowieka ze Stali, lecz to on sam nie chciał się tego podjąć. Jak tłumaczył, w jego opinii SUPERGIRL to serial o zupełnie innej stylistyce i tonacji od TAJEMNIC SMALLVILLE, on sam jest starszy oraz inaczej zbudowany i sam nie chciał widzieć się ponownie jako Clark Kent.

Osobiście uważam, że dobrze się stało. Superman z SUPERGIRL to jednak nieco inna interpretacja Człowieka ze Stali, niż ta posępna męczybuła z TAJEMNIC SMALLVILLE. Dziwnie byłoby oglądać Wellinga jako zupełnie innego Supermana, zaś Tyler Hoechlin spisał się bardzo dobrze.

Źródło: Comicbook.com
------------------------------------------------------------------------------
Sugar Lyn Beard to kolejna aktorka, która pojawi się w czwartym sezonie THE FLASH. W trzecim odcinku nowej serii wcieli się ona w postać Hazard, której metaludzką zdolnością będzie manipulowanie rachunkiem prawdopodobieństwa na swoją korzyść. Trzeba przyznać, że dano jej kostium niemal identyczny z komiksowym.
Komiksowa wersja Hazard zadebiutowała w 1986 roku na łamach INFINITY INC. vol. 1 #32. Potem postać ta dołączyła do grupy Injustice Society. Jej oryginalny kostium zaprojektował młodziutki wówczas Todd McFarlane.

Źródło; CBR
------------------------------------------------------------------------------
Plotki, ploteczki, plotunie. Czyżbyśmy mieli w ARROW otrzymać większą ilość przedstawicieli rodziny Wilsonów?

Tak przynajmniej twierdzą osoby kręcące się wokół planu serialu. Zdradziły one, że twórcy serialu szukają aktora do roli "młodego, wysportowanego introwertyka", który ma okazać się być synem Deathstroke'a. Opis postaci sugeruje, że mógłby być to Grant Wilson, który zadebiutował na łamach THE NEW TEEN TITANS w 1980 roku jako Ravager.

Problemem w tej teorii jest tylko to, że Grant Wilson pojawił się w swojej dorosłej formie w pierwszym sezonie LEGENDS OF TOMORROW (odcinek "Star City 2046"), gdzie wcielił się w niego Jamie Andrew Cutler. Tam wyglądał na około trzydziestolatka, więc w 2017 musielibyśmy otrzymać Granta-bobasa, a nie buntowniczego nastolatka.

Źródło: CBR
------------------------------------------------------------------------------
Ten pan to Marvin Jones III, znany nieco bardziej pod pseudonimem Krondon. Muzyk ten wcieli się w rolę Tobiasa Whale'a w serialu BLACK LIGHTNING.

Whale to pierwszy i zarazem największy spośród przeciwników tytułowego bohatera tej produkcji. Krondon dołączył do regularnej obsady serialu co oznacza, że zobaczymy go w większości odcinków pierwszego sezonu.

Źródło: Newsarama
------------------------------------------------------------------------------
Utrzymana w klimatach lat osiemdziesiątych piosenka "The Night Begins to Shine" zespołu B.E.R. była praktycznie od samego początku istnienia serialu TEEN TITANS: GO! swoistym żartem, którego mało kto tak naprawdę rozumiał. Wszystko zmieniło się podczas niedawnego, czteroodcinkowego spotkania Tytanów z muzykami. Osobiście nie były to najlepsze epizody animacji, lecz pozostał po nich ten oto teledysk, który wypadł naprawdę sympatycznie.

1 komentarz:

  1. "Superman z SUPERGIRL to jednak nieco inna interpretacja Człowieka ze Stali, niż ta posępna męczybuła z TAJEMNIC SMALLVILLE"
    Niby męczybuł w SUPERGIRL od groma, więc kolejna była niepotrzebna, ale i tak bym się jarał.

    " Ten pan to Marvin Jones III, znany nieco bardziej pod pseudonimem Krondon. Muzyk ten wcieli się w rolę Tobiasa Whale'a w serialu BLACK LIGHTNING."
    Czy to jest biały murzyn?

    OdpowiedzUsuń