czwartek, 13 czerwca 2019

Sierpniowe nowości od Egmontu

Egmont wzorem lipca daje również w sierpniu nieco odpocząć portfelom wszystkich tych, którzy zbierają ukazujące się w naszym kraju komiksy z DC. Za dwa miesiące premierę będą miały cztery nowe albumy z logo tego wydawnictwa na okładce.

Sierpień stoi pod znakiem pożegnań, gdyż trzy z czterech tytułów doczekają się finalizacji, z czego jeden trochę przedwcześnie. Z linii DC Odrodzenie doczekamy się ostatniej części runu Petera Tomasiego oraz Patricka Gleasona w ramach serii SUPERMAN. Tym razem eS i jego syn udadzą się między innymi do świata Bizarro, gdzie przeżyją pełne humoru, dramaturgii oraz smutku przygody. Będzie także pożegnanie z Hamilton County oraz nawiązanie do wyspy dinozaurów z drugiego tomu. Wcześniej, niż powinny (całość obejmuje 9 wydań zbiorczych) kończą się przygody na naszym rynku SUICIDE SQUAD autorstwa Roba Williamsa. Szósty tom to mieszanka poświęcenia, tajemnicy oraz kłamstwa i nawiązanie do pierwszej misji Oddziału Samobójców z lat 50-tych, pod dowództwem ojca Ricka Flagga.


Najnowszy tom DETECTIVE COMICS przynosi ze sobą powrót Syndykatu Ofiar, którego lider chce aby Batman zapłacił za swoje grzechy i zdjął publicznie maskę. Trudne chwile dla całej drużyny, której dni wydają się policzone, a najważniejszą rolę odgrywa w całej historii nieprzewidywalny Clayface.

Dodatkowo wydany zostanie piąty i zarazem ostatni tom TRANSMETROPOLITANA z imprintu Vertigo. Czwarta odsłona wzniosła cały projekt na wysoki poziom, a zatem tym bardziej miłośnicy tego cyklu wyczekują zakończenia, jakie zaserwuje Warren Ellis.

Szczegóły techniczne oraz okładki znajdziecie w rozwinięciu posta.

DETECTIVE COMICS, TOM 6: UPADEK BATMANÓW

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 168 stron, cena okładkowa 49,99 zł, premiera 21.08.2019

SUPERMAN, TOM 7: BIZARROWERSUM

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 132 strony, cena okładkowa 39,99 zł, premiera 21.08.2019

Recenzja oryginalnego wydania na DCManiaku - klik.

SUICIDE SQUAD, TOM 6: TAJNA HISTORIA ODDZIAŁU SPECJALNEGO X

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 144 strony, cena okładkowa 49,99 zł, premiera 21.08.2019
TRANSMETROPOLITAN, TOM 5

Oprawa twarda, 384 strony, cena okładkowa 109,99 zł, premiera 14.08.2019

Które z powyższych pozycji tym razem wylądują w Waszym koszyku?Źródło: Egmont

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz