poniedziałek, 12 stycznia 2015

Dużo nowego w serialowym uniwersum DC

Już jedną dobrą nowiną raczył was niejaki Lokus (vel Krzysiu), odnośnie przedłużenia żywota ARROW (o czwarty sezon) oraz FLASHA (sezon numer dwa), ale jak się okazuje to wyłącznie czubek góry lodowej. Będąc przy temacie zielonego i czerwonego dodam, iż Mark Pedowitz (szef CW) zapowiedział kolejne spotkania obu herosów. Ich pierwszy wspólny crossover okazała się wielkim sukcesem i od teraz ma to być zupełnie nowa, świecka tradycja. Zawsze na przełomie jesieni i zimy Ollie wpadnie do Central City, a Barry złoży mu rewizytę w Star(ling) City.

Co ciekawe mozolnie budowany świat CW/DC już za czas jakiś może ulec poważnemu rozbudowaniu, albowiem wszyscy możni w szeregach CW prowadzą intensywne rozmowy na temat kolejnego serialu osadzonego w tymże uniwersum. Na pierwszy plan niewątpliwie wybija się The Atom, który jak wiadomo swój debiut zaliczył/zaliczy w ARROW. Ten krok wydaje się jak najbardziej uzasadniony i trudno mi uwierzyć, aby Pedowitz & Co. wyciągnęli z kapelusza kogoś zupełnie nowego.

Tym trudniej pojąć decyzję o daniu szansy zaistnienia VIXEN. CW zapaliło zielone światło projektowi z tą postacią w roli głównej. Ma to być animacja, oczywiście osadzona w świecie herosów rodem z CW (Ollie, Barry i cała reszta) i co najważniejsze, swój debiut zaliczy w CW Seed (tylko online). Premiera już tej jesieni.

Na koniec interesujące zdjęcie, które jest tak wymowne, że aż nie będę spoilerować i pisać co na nim jest. Rzecz się tyczy szesnastego epizodu serialu GOTHAM, a zdjęcie znajdziecie w rozwinięciu. 

Pora poznać rodziców Dicka Graysona

B10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz