czwartek, 8 stycznia 2015

Półka z komiksami #9

Grzegorz Skrzypczyk napisał do nas:

Przesyłam zdjęcia moich komiksów (oraz paru innych powiązanych rzeczy) DC. Chociaż komiksy zbieram od dłuższego czasu i znam język angielski, to większość mojej kolekcji jest polskojęzyczna. Wbrew tytułowi na zdjęciach nie ma półek, a jedynie mój tapczan. Jest to spowodowane tym, że zbieram bardzo różne komiksy, więc na moich półkach mam dużą różnorodność i trzeba by naprawdę wysilić wzrok, żeby wypatrzeć akurat DC. Poza tym część komiksów znajduje się wraz z innymi w kartonach, więc nie wyglądałoby to najciekawiej.

Pokaźna kolekcja Grześka w rozwinięciu posta.Zachęcamy do przesyłania zdjęć swoich zbiorów: dcmaniak1@gmail.com

6 komentarzy:

 1. Ładna kolekcja. Te książki o Batku dobre?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Batman" Craiga Shawa Gardnera (czyli książkowa adaptacja filmu Burtona) był jedną z moich ulubionych książek dzieciństwa. Reszty książek niestety jeszcze nie przeczytałem.

   Usuń
  2. to z filozofią nuuuudne. autorzy zebranych tam esejów wykorzystali bat-uniwersum do przedstawienia zagadnień filozoficznych. teksty są tak napisane, że mogliby użyć innych przykładów. tzn. zamiast wyjść od batmana i analizując odnieść do filozofii, to wygląda to tak, że mieli zagadnienie z dziedziny filozofii i potem szukali, czy coś w batmanie da się pod to podciągnąć

   Usuń
  3. a mściciel z gotham to taka lektura na raz, nawet przyjemna, choć głównym bohaterem jest tu raczej thomas wayne niż bruce/batman.

   Usuń
 2. Piękna! Zazdroszczę Kołczanu, poluję na to w niskiej cenie :D
  Kiedy i kto u nas w Polszy wydał Strażników na części?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. egmont lata temuuuu w 3 tomach póscili teraz wydali w 1 w HC

   Usuń