czwartek, 8 stycznia 2015

Zbiór serialowych wieści

W rozwinięciu newsa znajdziecie garść informacji i plotek dotyczących seriali z bohaterami DC w roli głównej.
Powyższa grafika nie jest przypadkowa. W jednym z wywiadów Marc Guggenheim - showrunner ARROW został zapytany możliwy crossover pomiędzy serialami stacji CW, a powstającą SUPERGIRL. Otóż jak się okazuje, pomimo tego iż serial o kuzynce Supermana emitować ma CBS, to nie jest wykluczone, że bohaterowie aż trzech seriali mogą przeżyć wspólne przygody. Guggenheim nie potwierdził tego oficjalnie, ale mówi się iż SUPERGIRL powstaje z myślą o wspólnym uniwersum z ARROW oraz THE FLASH.
Skoro już mowa o ARROW, to po powrocie serialu do ramówki czeka nas sporo powrotów. Serial po szokującym cliffhangerze skupi się na reperkusjach tego co widzieliśmy i będziemy świadkami dawno zapowiadanych narodzin nowej Black Canary. Teraz jednak twórcy zdradzili, kogo jeszcze zobaczymy. W 12 epizodzie powróci Sin, w 13 zobaczymy ponownie Sare Lance oraz Vertigo, a w 14 nastąpi długo wyczekiwany powrót Slade'a Wilsona. Ponadto jeszcze w trakcie trzeciej serii pojawią się nowe wątki związane z H.I.V.E., a także ponownie zobaczymy Suicide Squad.
Nowinki castingowe. Znany z serialu "Breaking Bad" aktor Mark Margolis pojawi się jeszcze w pierwszej serii CONSTANTINE, gdzie przyjdzie mu zagrać widoczną wyżej postać Felixa Fausta. Epizod ten skupi się na tajemniczej epidemii śpiączki wśród dzieci, na którą zapadnie także córka Chasa. Jak się szybko okaże, odpowiedzialny za to jest właśnie pewien wyjątkowo złośliwy duch.
Sporo dzieje się wokół THE FLASH. Serial ten zwyciężył w plebiscycie People's Choise Award w kategorii "Best Drama". Seriale CW często wygrywają w głosowaniu fanów i nagrody te nie są może zbyt prestiżowe, ale na pewno dają mocny kredyt zaufania twórcom. Warto podkreślić, że THE FLASH wygrał w bezpośredniej batalii z GOTHAM I CONSTANTINE, które także doczekały się nominacji.

Tymczasem pojawiła się zapowiedź odcinka "Revenge of the Rogues". Możecie obejrzeć ją TUTAJ.
Całkiem niedawno nabijałem się, że 3/4 obsady serialu "Spartacus" dołącza do ARROW, ale Liam McIntyre wybrał nieco inną ścieżkę. Otóż przyłapano go na planie THE FLASH i chociaż oficjalnie nikt tego nie potwierdził, to spekuluje się iż wcieli się on w rolę Marka Mardona - starszego brata Clyde'a, z którym Barry Allen mierzył się w pierwszym odcinku serialu.
Po zimowej przerwie powróciło GOTHAM i zaliczyło niewielki wzrost widowni w porównaniu z poprzednim epizodem. Wynik rzędu 6,89 miliona dało produkcji współczynnik 2.5 i był to najwyższy wynik tego dnia w Amerykańskiej telewizji. Wydaje się więc, że produkcja doczeka drugiego sezonu. Jeśli tak się stanie, to widoczna na zdjęciu Morena Baccarin dołączy do stałej obsady serialu. Aktorka od najnowszego epizodu gra postać doktor Leslie Thompkins i sporo namiesza w prywatnym życiu Jamesa Gordona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz