piątek, 10 lutego 2017

Arrowverse News #45


Nie ma co zbędnie przedłużać - przejdźmy od razu do konkretów. Mam na myśli zwiastuny, ważne newsy castingowe, zdjęcia i inne. Chętnych zapraszam do dalszej lektury.
Oczywiście standardowo zaczniemy od promo najbliższych odcinków.

SUPERGIRL 2x12 Luthors


THE FLASH 3x13 Attack on Gorilla CityDC'S LEGENDS OF TOMORROW 2x12 Camelot 3000


ARROW 5x13 Spectre of the GunJest jeszcze midseason sizzle reel aktualnego sezonu stacji CW. Zachęcam do obejrzenia, obecne są oczywiście wszystkie seriale z Arrowverse.Kevin Sorbo (tytułowy bohater z kultowego serialu HERCULES; THE LEGENDARY JOURNEYS) i Theri Hatcher (Susan Mayer z GOTOWYCH NA WSZYSTKO i Lois Lane z NOWYCH PRZYGÓD SUPERMANA) zagrają prawdopodobnie króla i królową z Daxam, rodziców Mon-Ela.

Kevin Smith wyreżyseruje kolejny odcinek SUPERGIRL, konkretnie mówiąc będzie to odcinek 17 bieżącego sezonu.

Zapowiadany od dawna odcinek musicalowy będzie odcinkiem THE FLASH zatytułowanym Duet, mającym premierę 21 marca (z drobnym wstępem w odcinku SUPERGIRL dzień wcześniej). Warto przypomnieć, że Grant Gustin i Melissa Benoist (odpowiednio Flash i Supergirl) razem wcześniej wystąpili w muzycznym serialu GLEE. Głównym złoczyńcą będzie Music Meister. Oprócz muzykalnych członków ekipy seriali biorących udział w crossoverze można się spodziewać np. Johna Barrowmana (Malcolma Merlyna) czy Victora Garbera (Martina Steina).

W LEGENDS OF TOMORROW pojawił się już Black Flash, ale będzie się pojawiać więcej postaci znanych już z uniwersum. Podobno twórcy prowadzą rozmowy z jednym z aktorów, który już wystąpił w innym serialu, by wrócił do swojej roli w finale sezonu.

Grant Gustin udostępnił na swoim Instagramie tę oszałamiającą grafikę z THE FLASH.


 Jako materiał promocyjny dla odcinka The Martian Chronicles z minionego tygodnia wypuszczono poniższy plakat.


Pod tym linkiem znajdziecie świetne billoboardy zrobione w stylu Lego dla seriali Warner Bros (w tym z Arrowverse) z okazji premiery LEGO BATMANA.

Zapowiadany od dawna BLACK LIGHTNING z Gregiem Berlantim jako producentem otrzymał zamówienie na pilota...przez stację CW. Co prawda sam Berlanti (i nie tylko) mówi, że nigdy prawdopodobnie nie będzie miał crossoverów z innymi serialami, ale jeśli już zmienił stację z FOX to kto wie...Zresztą SUPERGIRL też miała nie być w Arrowverse :)


Nie jest to wielki news, ale dla nieśledzących kalendarza emisji warto przypomnieć, że w nadchodzącym tygodniu z Arrowverse zostaną wyemitowane tylko SUPERGIRL i ARROW, reszta wróci 22 lutego.

Źródła: CBR, Newsarama, TVPromosDB
Radosław "Radziu" Szalek i Damian "Damex" MaksymowiczBrak komentarzy:

Prześlij komentarz