sobota, 11 lutego 2017

Brelok LEGO Kiss Kiss Tuxedo BatmanFirma LEGO trafiła na kolejną żyłę złota. Możliwych wariacji kostiumu Batman jest nieskończona ilość i jeśli (tak jak ja) macie już mini figurki, to na pewno chcecie więcej.

Mini recenzja produktu:

Brelok oryginalnie zapakowany jest w foliowy woreczek:


Nie musicie nic składać, całość jest jednym elementem - co jest jednocześnie jego zaletą i wadą. Nie ma obaw, że rozleci się nam na części, ale też nie postawimy go obok innych figurek. Oczywiście, potrzeba matką wynalazków i znajdziecie w sieci porady, jak domowymi sposobami pozbyć się łańcuszka.

W przybliżeniu "całuśny" Batman wygląda tak:

Nadruk smokingu, jak sam Batman jest super:
Musicie przyznać, że strój bardziej niż do Batsa, pasuje do jego współlokatora - milionera i playboya Bruce'a Wayne'a ;)

Jedyny dostrzegalny minus to brak symbolu nietoperza na smokingu. Większość mini bat-figurek prócz maski ma też ten charakterystyczny znaczek. Wystarczyłoby nadać muszce kształt nietoperza i wtedy nie byłoby się do czego przyczepić.

Kiss Kiss Tuxedo Batman to ciekawa alternatywa wśród tradycyjnych, czarnych bat-breloczków. Może być też niebanalnym, walentynkowym prezentem.


Damian "Damex" Maksymowicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz