czwartek, 29 września 2016

DC Movieverse News #78Plakat THE LEGO BATMAN MOVIE z okazji Dnia Batmana.


Shia LaBeouf nie otrzymał szansy pojawienia się w SUICIDE SQUAD, ale fani walczą o obsadzenie go w roli Red Hooda klik.CEO Time Warner, Jeff Bewkes, mówiąc o nowym BATMANIE, wspomniał, że ma on wyjść za 18 miesięcy. Nie wiemy jednak czy chodzi o premierę filmu, czy rozpoczęcie produkcji.

Makiety kostiumów Flasha i Cyborga stworzone do BvS.

Rick Famuyiwa udostępnił zdjęcie scenariusza FLASHA z dwoma fankopopami, jeden z nich to rzecz jasna tytułowy bohater natomiast drugi... to Cyborg.
Joe Manganiello udostępnił materiał, którym przygotowuje się do roli Deathstroke'a.
Alternatywne wyglądy broni Aquamana i Wonder Woman. Wartą przypomnienia jest ciekawostka o inskrypcji na mieczu  WW, przy której upierał się Zack. Jest ona zapisanym po grecku cytatem z książki Josepha Campbella (po polsku ukazała się jego najpopularniejsza książka BOHATER O TYSIĄCU TWARZY) GODDESS: MYSTERY OF THE FEMININE DIVINE. Life is killing all the time and so the goddess kills herself in the sacrifice of her own animal..

Komisarz Gordon w JUSTICE LEAGUE.

Nieźle wykonany fanowski short oparty na historii SAM'S STORY Jepha Loeba z 26 zeszytu serii SUPERMAN/BATMAN. Opowiadający historie przyjaźni młodego Clarka Kenta z Samem, u którego zostaje zdiagnozowany rak.

Top 10 fanowskich filmów poświęconych Batmanowi klik.

Spora ilość zmian pojawi się w DC UNIVERSE ONLINE wraz z nadejściem nowej aktualizacji. Pełna lista.

Trailer drugiego epizodu Batmana od Telltale.
 


Olaf
  

Źródło: CBR, CB, Newsrama,

1 komentarz:

  1. To Shia LaBeouf ma w ogóle jakiś fanów? :P Jakoś totalnie nie pasuje mnie do żadnego villain, w sumie do bohatera również.

    OdpowiedzUsuń