niedziela, 4 września 2016

DCManiacy aktywni we wrześniu!

We wrześniu w naszym kraju odbędą się dwie fajne imprezy, na których swoją obecność zaznaczą DCManiacy. Już teraz serdecznie zapraszamy nie tylko mieszkańców Poznania i Torunia :)
17 września w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja współorganizowanego przez naszych kumpli z BatCave Dnia Batmana, którego zdecydowanie największą atrakcją będzie otwarcie gigantycznej czytelni komiksów Nova. Oprócz tego znalazło się miejsce dla wystąpień prelegentów, a wśród nich znalazł się nasz redakcyjny kolega - Krzysztof Pielaszek.

O godzinie 12:00 w Sali 2 odbędzie się jego prelekcja na temat "Najwspanialszy list miłosny do Batmana (i przy okazji Uniwersum DC) – Batman: Odważni i Bezwzględni", zaś o 14:00, w tym samym pomieszczeniu: "Holy Astringent Plum-like Fruit Batman, what do we do now?! 50-lecie serialu Batman".

Nieco dłużej, bo w dniach 16-18 września, odbywać będzie się Copernicon w Toruniu. Niezmiernie miło jest nam pochwalić się, że szefem całego bloku komiksowego jest kolejny z naszych redaktorów - Radosław Szalek

Na miejscu obecny będę także i ja, dwukrotnie goszcząc w programie bloku komiksowego. W sobotę 17 września o godzinie 11:00 podyskutujemy sobie o goszczących obecnie w telewizji serialach z bohaterami DC, zaś o 14:00, jak mam to w zwyczaju, kolejny raz zachęcać będę do sięgania po ofertę Image Comics.

Obie imprezy zapowiadają się nadzwyczaj sympatycznie i niezależnie od tego, na którą z nich się wybierzecie, serdecznie zachęcamy do pojawienia się na prowadzonych przez nas prelekcjach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz