niedziela, 25 września 2016

Ruszył październikowy preorder na ATOM Comics

Kilka dni temu pojawiły się komiksowe zapowiedzi na grudzień. Od teraz możecie je już zamawiać w ATOM Comics w ramach najnowszego preordera (oznaczonego jako 10.2016). Jak zwykle, przygotowałem dla Was wybór najciekawszych produktów z oferty DC Comics.
Jak grudzień, to musi być świątecznie - potrójna dawka tematycznych zeszytów! W LUCIFER #13 specjalna świąteczna historia z czarnym humorem. W HARELY QUINN #10 zbiór krótkich zimowych opowieści. One-shot DC REBIRTH HOLIDAY SPECIAL #1 przyniesie nam dużo dobrego - m.in. historię z Harley autorstwa Paula Diniego :)
Grudzień będzie gorący, bo właśnie wtedy rozpocznie się pierwszy event odrodzonego DCU - JUSTICE LEAGUE VS SUICDE SQUAD #1 ( w tym samym miesiącu, w sprzedaży również #2).
Jeśli chodzi o "jedynki", to w ostatnim miesiącu 2016 roku wystartuje mini seria SUPERGIRL: BEING SUPER #1 oraz kolejna seria z hitowej linii - INJUSTICE - GODS AMONG US: GROUND ZERO #1.
Dla tych, co lubią tego typu pozycje i rysunki Johna Romity Juniora - ALL-STAR BATMAN #1 DIRECTOR'S CUT.
W seriach regularnych, jak zwykle będzie się działo. Chciałem zwrócić Waszą uwagę na dwa zeszyty, które mogą stanowić dobry jumping point. Pierwszym jest BLUE BEETLE #4, z genezą obecnego Żuka. Teorie fanów mówią, że BYĆ MOŻE w tym zeszycie Ted Kord spotka Boostera Golda. Z kolei w NIGHTWING #10, Dick Grayson przenosi się do Bludhaven.
Zapowiedziano aż osiem pierwszych tomów serii z REBIRTH! 
Jeśli nie po drodze było Wam z Łucznikiem z New 52, to miłym powrotem do przeszłości może okazać się GREEN ARROW: THE DEATH AND LIFE OF OLIVER QUEEN. Dużą rolę w nowej serii gra Black Canary, rysunki są znakomite, a scenariusz czerpie inspiracje z klasycznego runu Mike'a Grella. 
Dobra wiadomość dla fanów serii GRAYSON: tom NIGHTWING: BETTER THAN BATMAN nie ma co prawda szpiegowskich klimatów, ale godnie kontynuuje swojego poprzednika.
THE FLASH: LIGHTNING STRIKE TWICE sprawdzi się, jeśli szukacie lekkiego czytadła.
Superman może być fajny (!), teraz możemy go zobaczyć również w nowej roli - ojca. Wspólne losy Clarka, Lois i Jonathana (przyszłego Superboya) znajdziecie w najlepszej serii z REBIRTH - SUPERMAN: SON OF SUPERMAN.
Trzy dobre trejdy z historiami ze starego DCU to :
SUPERMAN/BATMAN: SAGA OF THE SUPER-SONS NEW EDITION (przesunięte z minionego preordera).
Pierwszy tom (z dwóch) szpiegowskiego CHECKMATE BY GREG RUCKA BOOK 1.
GREEN LANTERN: HAL JORDAN, w którym znajdziemy obie części EMERAL DAWN. Pojedyncze wydanie ED II jest od lat nie do zdobycia.

Gadżety
Wśród nowych figurek z linii DC ICONS najlepiej prezentują się klasyczny DEATHSTROKE i SWAMP THING. Z kolei z DC DESIGNERS: ANT LUCIA uwagę przykuwają BATWOMAN oraz HARLEY QUINN.

Pamiętajcie, że jeśli przy składaniu zamówienia użyjecie specjalnego kodu "Flash", otrzymacie 5% rabatu na oryginalne wydania komiksów z DC Comics. Promocja jednak nie dotyczy pozycji opublikowanych po polsku oraz tych, które aktualnie znajdują się w dowolnej innej promocji.

P.S. W grudniu, nakładem IDW Publishing ukaże się STAR TREK/GREEN LANTERN vol 2: STRANGE WORLDS #1. Pierwsza mini seria była naprawdę bardzo dobra, a za sequel wzięli się ci sami twórcy.

Damex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz