piątek, 2 września 2016

Ruszył wrześniowy preorder na ATOM Comics


W zeszłym tygodniu pojawiły się komiksowe zapowiedzi na listopad. Od teraz możecie je już zamawiać w ATOM Comics w ramach najnowszego preordera. Przygotowałem dla Was wybór najciekawszych produktów z oferty DC Comics.

Cicha noc w BATMAN ANNUAL #1; Swamp Thing i Człowiek ze Stali w SUPERMAN ANNUAL #1; epilog do mini serii PREZ na kartach CATWOMAN: ELECTION NIGHT #1; twórcy TINY TITANS wracają z nową mini serią - SUPER POWERS #1; super-ojcowie i super-synowie, czyli team-up Batmana i Robina z Supermanem i Superboyem w SUPERMAN #10; NEW TALENT SHOWCASE #1 - one-shot autorstwa absolwentów DC Talent Development; MOTHER PANIC #1,  kolejna serii z imprintu Young Animal.
-THE FLASH BY MARK WAID BOOK ONE, premiera komiksu została przesunięta z poprzedniego preorderu, ale wciąż warto czekać.
-DEADMAN: KELLEY JONES GALLERY EDITION, pozycja dla koneserów z grubymi portfelami.
-52 VOL 2, finałowy tom wznowienia serii, którą uważam za najlepszą w historii wydawnictwa.
-Nowa edycja TEEN TITANS YEAR ONE, lekkiej genezy Tytanów z ilustracjami Karla Kerschla.
-SECRET SIX VOL 2 THE GAUNTLET, finałowy tom serii z New 52.
-SANDMAN MYSTERY THEATRE VOL 2, kolejny tom wznowienia serii noir z Vertigo.

W jakim nastroju jest Batman? Zdecyduj dzięki BATMAN: THE ANIMATE SERIES: BATMAN EXPRESSIONS PACK.

Pamiętajcie, że jeśli przy składaniu zamówienia użyjecie specjalnego kodu "Flash", otrzymacie 5% rabatu na oryginalne wydania komiksów z DC Comics. Promocja jednak nie dotyczy pozycji opublikowanych po polsku oraz tych, które aktualnie znajdują się w dowolnej innej promocji.

P.S. W ofercie IDW Publishing znajdziecie mini serię BATMAN/TMNT ADVENTURES #1, crossover animowanych wersji  Batsa i Wojowniczych Żółwi Ninja.

Damex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz