piątek, 9 sierpnia 2019

DC Movieverse News #129

Strasznie słabe były ostatnie dwa tygodnie jeśli chodzi o newsy dotyczące pełnometrażowych produkcji od DC Comics. Jako że zawsze zaczynam tę rubrykę od tego, co osobiście uważam za najważniejszą informację, tak dziś zacznę od zapowiedzi pewnej zbliżającej się animacji. Chodzi oczywiście o WONDER WOMAN: BLOODLINES
Tak z kolei prezentuje się oficjalna zapowiedź animacji:
When Amazon princess Diana of Themyscira chooses to save fighter pilot Steve Trevor, it’s a choice that will change her world and ours. Fulfilling the role of both ambassador as well as protector, Diana earns the name Wonder Woman from the gracious people of Earth. But her heart is as strong as her will as she is determined to help a troubled and embittered young girl whom has fallen in with a deadly organization known only as Villainy, Inc! Get ready for an exciting adventure packed with brutal battles, myth and wonder!

Obsada z kolei wygląda o tak:
Rosario Dawson - Wonder Woman
Jeffrey Donovan - Steve Trevor
Adrienne Moore - Etta Candy
Nia Vardalos - Julia Kapatelis
Cree Summer - Hippolyta
Marie Avgeropoulos - Silver Swan
Kimberly Brooks - Cheetah/Giganta
Michael Dorn - Ferdinand
Ray Chase - Lead Bandit
Mozhan Marno - Dr. Cyber
Courtenay Taylor - Dr. Poison
Constance Zimmer - Veronica Cale

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
Ava DuVernay, która jakiś czas temu została ogłoszona jako osoba odpowiedzialna za film NEW GODS ujawniła, że w obrazie tym na pewno pojawi się Darkseid oraz członkinie Female Furries. W chwili obecnej jednak nie wiadomo, kto miałby się wcielić w poszczególne role, jednak reżyserka zdradziła także, że na 99,9% jedną z ról w filmie zagra aktor/aktorka, z którą pracowała ona przy swoim poprzednim projekcie. Przypomnę, że był to Netflixowy serial zatytułowany "Jak nas widzą", który zebrał bardzo ciepłe opinie wśród widzów.

Źródła: 1 i 2
-----------------------------------------------------------------------------
Strasznie dużo miejsca ostatnimi czasu mówi się o dość licznej grupie osób, które domagają się wydania przez Warnera filmu LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI w tak zwanej wersji "Snyder's Cut". Oliwy do ognia dolał niedawno Kevin Smith, który stwierdził, że takowa wersja filmu istnieje w archiwach medialnego giganta i on również chciałby zobaczyć go na dużym lub małym ekranie.

Przy okazji ujawniono kolejny concept art z filmu. Tym razem przedstawia on Cyborga i możecie zobaczyć go klikając TUTAJ.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
Plotki, ploteczki, plotunie.

Czy Ben Affleck planował nakręcić adaptację gry BATMAN: ARKHAM ASYLUM? Tak można pomyśleć, dzięki informacjom od Roberta Richardsona - operatora, który miał pracować przy tym filmie. Jak ujawnił w jednym z wywiadów, Affleck planował, by znaczna część filmu miała akcję w Azylu Arkham. Pomysł ten nie spodobał się zbytnio włodarzom Warnera, którzy domagali się od aktora licznych poprawek, nad którymi ten początkowo ochoczo pracował. Potem jednak Affleck uznał, że to co zaczyna się klarować w scenariuszu nie jest filmem, który chciałby firmować swoim nazwiskiem.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
Hiram Garcia, który został ogłoszony reżyserem filmu BLACK ADAM udzielił wywiadu, w którym trochę opowiedział o tym, jak widzi tę postać na dużym ekranie. Nie obawiajcie się zbytnio - zdaniem twórcy przeciwnik Shazama powinien zostać przedstawiony widzom dokładnie tak jak w komiksie. Jako ktoś, kto zaczynał jako złoczyńca, ale ostatecznie został antybohaterem. Garcia podkreśla, że Czarny Adam to postać, która zawsze charakteryzowała się wyraźnym kompasem moralnym, chociaż nie do końca takim, który stawiał go bliżej tych "dobrych" niż "złych". Garcia wierzy w to, że widzowie po wyjściu z kina będą lubić postać zagraną przez Dwayne'a Johnsona, lecz niekoniecznie będą popierać drogę jaką obrał.

Źródło: 1
-----------------------------------------------------------------------------
Pamiętacie film GREEN LANTERN? My też wolelibyśmy przynajmniej części nie pamiętać ;) Tymczasem ktoś postanowił nam o nim przypomnieć i odkopać dwa szkice koncepcyjne. Ten TUTAJ pokazywał nieco zmienioną wersję Hectora Hammonda, zaś ten TUTAJ przedstawia nienazwaną istotę, która miała być nosicielką Parallaxa.
-----------------------------------------------------------------------------
Na koniec zaś zajawka filmu BATMAN: HUSH i starcie Catwoman z Poison Ivy.
---
Zebrał i uporządkował
Krzysztof Tymczyński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz