niedziela, 11 sierpnia 2019

Nerdgasm #59

Coś ostatnio obiło mi się o uszy, że w Croppach i House'ach znowu rzucono jakieś ciuchy z motywami z komiksów DC. W przypadku tego drugiego z wymienionych sklepów albo alarm okazał się fałszywy albo do Zabrza nie dojechała dostawa. Za to w Croppie... Panowie (bo krojów dla Pań oczywiście nie było :/ ), szykujcie dutki, bo fajne wzory powymyślali.

W dalszej części posta kilka zdjęć. Ponieważ jednak legendarna zasada "co dobrze wygląda na telefonie, na kompie wygląda jak dupa" znowu zadziałała, zdjęcia są lekko rozmazane. Niemniej ceny za poszczególne artykuły podałem na samym końcu posta.

Sam zaś ostatecznie z Croppa wyszedłem z koszulką widoczną na drugim zdjęciu po prawej stronie. Jest cudowna <3
Ceny są następujące: za zestaw dwóch par bokserek i t-shirty zapłacić trzeba było 59,99zł, szara koszula z piątego zdjęcia kosztowała 89,99zł, zaś bluzy (zdjęcie czwarte i szóste) to wydatek rzędu 99,99zł.

Na dziś to wszystko, kolejny "Nerdgasm" ukaże się już wkrótce.

Obfocił i nawet coś kupił: Krzysztof Tymczyński

1 komentarz:

  1. Wzory dla pań są w Housie! Przynajmniej w tym moim - nie jest to chyba najnowsza kolekcja, bo nie tak wyeksponowana jak Gudetama i mopsy, ale są bardzo fajne, proste i, jak na babski krój wygodne, koszulki z prostymi logami Batmana i Supermana.
    Były też jeszcze szmaciane torby i klapki z Bat-logiem, ale torba na pewno już stara bo przeceniona, a klapki tylko w męskich rozmiarach :(

    OdpowiedzUsuń