środa, 18 maja 2016

DC Movieverse News #64


 Analiza trailera BATMAN: KILLING JOKE udostępniona przez DC Entertainment.

BATMAN: KILLING JOKE będzie dostępny w edycji cyfrowej od 26 lipca, natomiast na  DVD i Blu-ray od 2 sierpnia. Edycja specjalna wydania na Blu-ray ma zawierać limitowaną, numerowaną figurkę Jokera.

Ben Affleck dołącza do grona twórców JUSTICE LEAGUE jako producent wykonawczy

Nowa plotka sugeruje udział Willema Dafoe w JUSTICE LEAGUE w roli mieszkańca Atlantydy.

Według kolejnej, podwodne sceny Aquamana nie będą kręcone w zbiorniku wodnym. Wykorzystany zostanie green screen oraz CGI.

[SPOILERY JUSTICE LEAGUE]
Strona Birth Movies Death podaje informacje dotyczące głównego złoczyńcy w JUSTICE LEAGUE. Postać, z którą rozmawia Lex Luthor w klipie "Communion" to Steppenwolf. I on ma być przeciwnikiem w PART ONE. Darkseid będzie obecny przez cały film, ale w pełnej okazałości ujawni się dopiero na koniec, by zapowiedzieć swoją role w PART TWO.
[KONIEC]
Trwają przygotowania do stworzenia kolejnego filmu od DC, w którym wystąpi Harley Quinn. Film nie ma jednak opowiadać solowych przygód Harley, ma się natomiast skupić na kilku bohaterach spod szyldu DC. Rozważane są postacie pokroju Batgirl oraz Birds of Prey. Podobno to Margot Robbie po zagłębieniu się w komiksy w czasie przygotowywań do roli pokochała żeńską część świata DC i zaproponowała to przedsięwzięcie.

GREEN LANTERN CORPS przesunięty z 19 czerwca 2020 na 24 czerwca.

Producent Greg Berlanti oficjalnie potwierdził, że tworzeniem scenariusza do BOOSTER GOLDA zajmuje się Zack Stent. Sam Greg dał do zrozumienia, że osobiście jest również zainteresowany bardziej bezpośrednim współtworzeniem filmu.

Stacja NBC zamówiła serial POWERLESS. Sitcom osadzony w uniwersum DC. Wśród aktorów mają znaleźć się Vanessa Hudgens, Danny Pudi, Alan Tudyk i Christina Kirk.


Oficjalnie doczekamy się pilotażowego odcinka serialu KRYPTON. Serial najprawdopodobniej będzie umiejscowiony w uniwersum filmowym DC.

[SPOILERY GOTHAM]
W finale sezonu GOTHAM, który odbędzie się 23 maja, zobaczymy, jak pacjenci Hugo Strange'a tworzą plan ucieczki oraz rozpoczęcia nowego życia w Gotham.
Natomiast w odcinku z tego tygodnia odkryliśmy głównych złoczyńców sezonu.
[KONIEC]

Nowe plakaty z KAZNODZIEI inspirowane komiksem.Już od dawna wiemy, że PREACHER nie będzie bezpośrednią adaptacją komiksu (mimo że na początku tak planowano). Jednak dzięki rezygnacji ze stworzenia najlepszego serialu wszech czasów serialowi twórcy Kaznodziei mogli bardziej uziemić postać Jessego na samym początku historii. Tym samym, zamiast fundowania widzom już w pierwszych sekundach ostrego haju na kwasie, zobaczymy kaznodzieje próbującego wykonywać sumiennie swoje duchowe obowiązki.

Źródło: Newsrama, CBR, IGN, CB

Olaf

3 komentarze:

  1. Jak zwykle rubryka niesamowicie mi się podoba tylko irytuje maly szkopuł mianowicie w akapicie o POWERLESS przy wymianie obsady ostatnia osoba wymieniona jest po słowie"and" taki lekko irytujący makaronizm ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wciąż nie mogę się przekonać do tego Cassidy'iego...

    OdpowiedzUsuń