poniedziałek, 9 maja 2016

Nerdgasm #9

Jeśli jest na sali obecny ktoś, kto nie lubi klocków LEGO, proszony jest o opuszczenie pomieszczenia i skontaktowanie się z lekarzem lub farmaceutą. Całą resztę zapraszam do rozwinięcia posta.

Tym razem zbiory znalezione w oficjalnym sklepie LEGO, który znajduje się w Katowicach przy ulicy Staromiejskiej 21. Jest to blisko rynku, więc bardzo łatwo znaleźć.
Chyba już wiadomo, co kupicie na urodziny swoim dzieciom lub młodszemu rodzeństwu, prawda? ;)

1 komentarz:

  1. Mam to szczęście, że syn podziela moją pasję do komiksów. Także mogę sprawiać przyjemność nam obu kupując zestawy z serii Super Heroes:) Oddałem mu kiedys wszystkie figurki, które zebrałem dotychczas (głównie Marvel i SW), ale z uwagi na to że wie, że uwielbiam villains,zaproponował że mi ich odda. Stanęło na tym że są na wypożczeniu u niego w w pokoju, bo jakoś nie miałem serca zabierać ich do swojego...Z tego co umieściłeś mamy Bat-łódź i małych Flasha z Cpt. Coldem. Muszę tu zwrócić uwagę na to, że albo LEGO oszczędza na farbie, albo figurki z moich czasów trzymały się lepiej (w ssumie miały wtedy tylko 2 kropki jako oczy i usta narysowane). W każdym razie Deathstroke ma już część głowy wytartą. To samo Spider Man :( Co do mojej kolekcji villains to "mam" już Magneto,Deadpoola,Venoma,Taskmastera,M.O.D.O.K.a,Deathstroke'a, Cpt. Colda, Sinestro,Jokera wszystkie LEGO, nie uznaję chińskich podróbek. W najbliższych planach jest zestaw z DArkseidem...całę szczęście, że Mikołaj polubił Green Arrow ;)

    OdpowiedzUsuń