środa, 8 czerwca 2016

DC Movieverse News #65Postacie z nadchodzącego serialu animowanego JUSTICE LEAGUE ACTION.

SUICIDE SQUAD oficjalnie z ograniczeniem wiekowym PG-13. Wymienione przyczyny tego ograniczenia to: "sceny akcji przepełnione przemocą, niepokojące zachowania, dwuznaczność zachowania oraz języka".

Najnowszy materiał od Warner Bros. zapozna was z SS:

 Trailer BATMAN V SUPERMAN ULTIMATE EDITION:
BvS UE jest wersją R filmu, który mogliśmy zobaczyć w kinach. Edycja Ostateczna jest dłuższa o 30 min, trwając w sumie 182 min. Ponadto ma zawierać całą masę dodatków. W tym momencie nie wiemy jeszcze, jaka scena spowodowała ograniczenie R. Film w wersji cyfrowej dostępny będzie już 28 czerwca, natomiast w wersji fizycznej 19 lipca.

Rick Famuyiwa wyreżyseruje film o Flashu. Wizja Famuyiwa ma zadowolić młodszą część widowni oraz współgrać z przygotowanym już skryptem.

Ponadto Rick już zaczął odrabiać pracę domową:

W trakcie tworzenia filmowego Batmana Ben Affleck będzie czerpać garściami ze świata komiksu, a wokół pozyskanych elementów zbuduje całkowicie nową historie, której stali czytelnicy nie mają już od dawna znać na wylot.

Frank Miller zapytany o swoją opinie na temat BvS ograniczył się jedynie do pochwalenia Batmana w interpretacji Bena Afflecka.
Według Dave'a Gibbonsa film cierpi przez zbytnią posępność tytułowych postaci, przez co nie kontrastują one ze sobą w żaden sposób, w przeciwieństwie do tego, co możemy znaleźć w większości komiksów.

Reżyser AQUAMANA, James Wan, wyznał, że studio dało mu wybór, czy będzie chciał podjąć prace nad Flashem, czy Aquamanem. O wyborze Aquamana przesądziła większa wolność twórcza. Wan będzie mógł stworzyć podwodne królestwo, przy Flashu nie miałby podobnych możliwości. Dodatkowo dużo mniej ludzi kojarzy Aquamana, a gdy już ktoś taki się znajdzie, zazwyczaj zna go jedynie z SUPER FRIENDS. W związku z tym Wan może opowiedzieć historie stworzoną według własnego upodobania. W przypadku Flasha wielu ludzi ma już wyrobione na jego temat zdanie i własne oczekiwania.

Powstaje film o Lobo napisany przez Jasona Fuchsa (WONDER WOMAN).

Pierwotnie planowano serię sequeli MAN OF STEEL, postanowiono jednak je przeskoczyć i przejść do pomysłu umieszczenia Supermana i Batmana w jednym filmie.

Leto dodał na swój twitter nowe zdjęcia w kreacji Jokera. Najprawdopodobniej pochodzą one z nadchodzącego teledysku nawiązującego do SUICIDE SQUAD Skrillexa i Ricka Rossa.

Rozwiewając wszelkie wątpliwości, Geoff Johns ujawnił oficjalny tytuł filmu o Lidze.W pierwszych dwóch odcinkach 2. sezonu SUPERGIRL pojawi się Superman. Nie został jednak jeszcze wybrany odtwórca tej roli.

DC All-Access skupiające się na przewidywaniach dotyczących 3. sezonu GOTHAM.

Nowe klipy ROBOT CHICKEN parodiujące BvS. 

Studio Telltale (THE WALKING DEAD, THE WOLF AMONG US, SAM & MAX) zapowiedziało premierę przygotowywanej przez nich gry o Batmanie na lato tego roku (3. sezon TWD ma pojawić się na jesień).

Nadchodzi INJUSTICE 2. Za prace nad 2. częścią ponownie odpowiadać będzie studio NetherRealm. A sama gra najprawdopodobniej będzie działać na silniku MORTAL KOMBAT X.
Historia ma skupić się na walce Batmana i jego sprzymierzeńców z osobami chcącymi przywrócić reżim Supermana. W środku tego chaosu wyłoni się jednak nowe zagrożenie mogące doprowadzić do zakończenia istnienia Ziemi. Na razie potwierdzono 3 nowe, grywalne postacie, w które nie mogliśmy się wcielić w pierwszej części. Są to Supergirl, Atrocitus oraz Gorilla Grodd.
W związku z zapowiedzią gry, do mobilnej wersji INJUSTICE dodani zostaną Superman oraz Aquaman z INJUSTICE 2.

Więcej informacji na temat nadchodzących gier od DC czeka nas najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu po targach E3.

Drugi zbiór muzyki stworzonej na potrzeby wszelakich produktów DC będzie dostępny od 15 lipca. Będzie on zawierał 29 utworów, najstarszy pochodzący z SUPERMAN RADIO SHOW, najnowszy z DC'S LEGENDS OF TOMORROW. Pełna lista przebojów

Najnowszy plakat SUICIDE SQUAD:

Okładki francuskiego magazynu Cinema Teaser:

Losy filmu DARK UNIVERSE wciąż są nieznane, ale ekipa nadnaturalnych postaci doczeka się animowanego filmu ze swoim udziałem. Kolejna animacja DC będzie zatytułowana JUSTICE LEAGUE DARK.


Olaf

Źródło: IGN, CBR, CB, Bleeding Cool, Newsrama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz