czwartek, 9 czerwca 2016

Kamraci, skupcie się! Rozwiązanie konkursu DCManiaka i sklepu Geek's Bay

Już kilka dni temu dobiegł końca wspólny konkurs sklepu Geek's Bay oraz DCManiaka. Weryfikacja i liczenie Waszych zgłoszeń zajęło nieco więcej czasu niż zakładaliśmy (szczegóły w rozwinięciu posta), ale w końcu możemy podać nazwisko zwycięzcy!

Najpierw jednak parę słów w kwestii wyjaśnień. Waszym zadaniem było wypisanie możliwie jak największej ilości herosów z podlinkowanej grafiki autorstwa Alexa Rossa. Nieprzypadkowo skupiliśmy się tylko na nich, ponieważ w sieci łatwo znaleźć można taką oto rozpiskę z wszystkimi postaciami widocznymi na ilustracji i chcieliśmy uniknąć sytuacji, w której po prostu wysyłacie nam na maila tę właśnie grafikę.

Dużym błędem z naszej strony był brak zapisu w mini-regulaminie konkursu dotyczący ujemnych punktów za wymienianie villainów oraz cywili i ograniczenie się do odejmowania ich za wypisywanie postaci, których na obrazku nie ma. Będąc uczciwymi wobec Was i biorąc na klatę własną wtopę, zaakceptowaliśmy wszystkie zgłoszenia, które ograniczyły się do kopiuj-wklej treści podlinkowanego wyżej obrazka. Było ich kilka.
Nie podamy tu także prawidłowej odpowiedzi, ponieważ wypisywanie takiej masy bohaterów sprawiłoby, że post ten miałby długość kilometra. Uwierzcie jednak, że Krzysiek liczył od poniedziałku nadesłane odpowiedzi i dostawał migreny przy weryfikowaniu listy ponad 560 postaci, soczyście i często przeklinając swój własny błąd :)

Koniec końców, ze względu na równą ilość poprawnych wskazań, w losowaniu głównej nagrody wzięło udział kilka osób i szczęście uśmiechnęło się do Kamili Drobnikowskiej z Wrocławia!

Serdecznie gratulujemy, nagrodę już wkrótce powinna zostać wysłana.

Całej reszcie uczestników dziękujemy za udział i obiecujemy, że kolejny konkurs będzie lepiej przemyślany. Drozdy ćwierkają, ze doczekacie się go już wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz