piątek, 17 czerwca 2016

DC Movieverse News #66


Pierwszy trailer filmu DC SUPER HERO GIRLS: HERO OF THE YEAR.

Jeżeli jakimś cudem nie zdajecie sobie sprawy, czemu BATMAN TAS jest jedną z najważniejszych kreskówek wszech czasów, to ten filmik was nawróci.

Wiemy, w rolę kogo wcieliła się Jena Malone w BvS ULTIMATE EDITION
SPOILER
Jenet Klyburn, w komikach jest naukowcem w S.T.A.R. i wstępowała jako postać drugoplanowa w latach 70. 
Natomiast postać Dana Amboyera w napisach końcowych jest nazwana Pilot Drona. Nie ma więc w dalszym ciągu oficjalnego potwierdzenia jego wcielenia się w role Hala Jordana.


David Ayer (reż. SS) ujawnił znaczenie tatuaży Jokera. Opowiadają one historie i zawarte są w nich easter eggi. Ayer uważa, że widzowie w pewnym momencie je rozszyfrują i zrozumieją. Sporą inspiracją w tym przeniesieniu Jokera do dzisiejszej rzeczywistości byli baroni narkotykowi.

Znamy ścieżkę dźwiękową z SUICIDE SQUAD. Link do amazonu.
Nie będzie niewidzialnego samolotu w najnowszym filmie o WW.

W 3. sezonie Gotham zobaczymy Vicki Vale. Jej postać opisywana jest jako ambitna dziennikarka w trzeciej dekadzie swojego życia. Przypomnijmy, że Vicki pojawiła się już w burtonowskim Batmanie z 89. roku. Wtedy w tę rolę wcieliła się Kim Basinger. 

W 3. sezonie Gotham w postać Ivy Pepper wcieli się nowa starsza aktorka, aby przygotować postać do zostania eko-terrorystką.

Ponadto spodziewamy się występów Vicki Vale i Mad Hatter oraz być może Husha.

Zarówno LUCIFER, jak i GOTHAM wrócą na antenę FOX 19 września.

Gry wideo wspierają marketing DC w stopniu porównywalnym do filmów czy seriali. Skupiamy się na dobrych grach i seriach gier wideo, tie-iny do filmów nie są naszym pomysłem na biznes. -mówił David Haddad, Prezes WB Games podczas konferencji na E3. Ponadto David wspominał o tym, że inne studia zależne od WB Games pracują nad jeszcze niesprecyzowanymi projektami.

W najnowszej odsłonie serii ARKHAM doświadczycie Gotham oczami Największego Detektywa na świecie (dosłownie).
Gra skupi się na wykorzystywaniu detektywistycznych umiejętności Batmana. Historia ma być przedstawiona z bardzo osobistej strony spotęgowanej pierwszoosobową perspektywą. Będziemy próbowali rozwiązać sprawę morderstwa utrzymaną w stylu klasycznych komiksów z batmanem, ale wymieszanej z klimatem znanym z serii ARHAM. BATMAN: ARKHAM VR zostanie wydany ekskluzywnie na PS4 w październiku w okolicach premiery PS VR.

Nowy trailer INJUSTICE 2 .

Oraz 15 min. rozgrywki.
Druga odsłona cyklu wprowadzi system zbroi, który umożliwi ulepszanie bohaterów i zmianę ich wyglądu.

BATMAN - THE TELLTALE SERIES zostanie wydany na PC/Mac, konsole domowe i urządzenia mobilne. Swojego głosu postacią użyczą: Tory Baker jako Bruce Wayne, Travis Willingham jako Harvey Dent, Erin Yvette w roli Vicki Vale, Enn Reitel jako Aflred Pennyworth, Murphy Guyer jako James Gordon, Richard McGonagle jako Carmine Falcone, oraz Laura Bailey w roli Seliny Kyle.
Olaf i Mateusz Kosiński


Źródło: IGN, CBR, CB, Bleeding Cool, Newsrama

3 komentarze:

 1. Podczas E3 nie udostępnili żadnych zwiastów Batman Telltale? :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nic nowego od czasu ostatniego trailera (bardziej 60 sekundowej zapowiedzi) nie udostępnili. Był zamknięty pokaz, na którym zaprezentowano 30 min pierwszego epizodu, więc może za niedługo dostaniemy prezentacje gameplayu.

   Usuń
 2. Łee to bojkot, skoro nie będzie niewidzialnego samolotu.

  OdpowiedzUsuń