wtorek, 21 czerwca 2016

DC Movieverse News #67


 UPDATE!

Tak właśnie prezentuje się oficjalne logo filmu. I właśnie JUSTICE LEAGUE zajmiemy się w tej odsłonie kolumny. Poniżej garść najnowszych informacji.

JUSTICE LEAGUE nie będzie traktowane jako 1. część dylogii

JL nie będzie tak mroczne jak BvS. Producentka filmu, Deborah Snyder (żona reżysera), twierdzi, że wyciągnęli oni lekcje po odbiorze BvS. Pani Snyder powiedziała, że ludzie nie lubią dekonstrukcji bohaterów i lubią ich widzieć w pełni chwały.

Podobno scena, gdy Bruce Wayne (Ben Affleck) i Barry Allen/Flash (Ezra Miller) spotykają się po raz pierwszy ma w sobie ciepło i dużo uśmiechu. Szczegóły sceny.

Flash i Cyborg mają przypaść do gustu młodszym widzom.

Batman w JL odzyskał wiarę w ludzkość i wygląda na kogoś, kto jest raczej na początku niż na końcu drogi. Zaczyna od nowa, czuje się odrodzony, pełen nadziei i naprawdę wierzy w zebranie drużyny.

Nowy batmobil:

To nie jedyny środek transportu w filmie. Będzie jeszcze Flying Fox - pojazd, w którym będzie mogła podróżować jednocześnie cała drużyna. Pomieści on również batmobil. Wśród nowych gadżetów znajdzie się też Nightcrawler, który będzie mógł dostać się do trudno dostępnych miejsc. Batman będzie miał nowy kostium i nową zbroję.

Kostiumy są inspirowane grafikami Aleksa Rossa.

Superman oczywiście powróci w JL.

Głównym złym nie będzie Darkseid. Najpierw Liga zmierzy się z jednym z jego generałów - Steppenwolfem i armią Parademonów.

Willem Dafoe wcieli się w postać Nuidisa Vulko, mentora Aquamana.

Milenia temu Amazonki, Atlantydzi i antyczni ludzi weszli w posiadanie trzech mother box i ukryli je, by nie wpadły w niepowołane ręce. Kristofer Hivju zagra dawnego króla Atlantydy w tej retrospekcji.

Źródło: IGN i CBR

Damex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz